Turniej piłki ręcznej

W dniu 5 października 2012 roku wzięliśmy udział w „I Lubotyńskim Biegu po Zdrowie” organizowanym przez Gimnazjum w Starym Lubotyniu. Dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły startowali w kategorii klas I – III oraz klas IV – VI.

W grupie młodszej nie udało się naszym dziewczynom zająć żadnej z czołowych lokat, chociaż walczyły dzielnie, ale  za to chłopcy okazali się lepsi i zajęli:

- II miejsce – Kacper Kossewski

- III miejsce – Szymon Kobiałka

Natomiast w kategorii klas IV – VI okazaliśmy się niepokonani i zajęliśmy wszystkie czołowe lokaty:

- III miejsce – Marcin Suchta

Gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim , którzy wzięli udział w tej wspólnej zabawie.

Zwycięzcy otrzymali medale z rąk Wójta Gminy Stary Lubotyń – Pana Ireneusza Gumkowskiego.

Nasza szkoła zajęła w biegu drużynowo II miejsce w kategorii klas I – III i I miejsce w kategorii klas IV – VI,