Strona używa cookies
Turniej piłki ręcznej
Nagrody Wójta Gminy Stary Lubotyń w roku szkol. 2008/2009


Nagrody dla najlepszych absolwentów otrzymali: 
1. Załęska Magdalena 
2. Jasionowska Anna 
3. Smakosz Magda 

Nagrodę specjalną za uzyskanie tytułu finalisty w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym otrzymał Suchta Paweł. 

Nagrodę dla najlepszych sportowców - wyjazd do parku wodnego w Mikołajkach i do Galindii - otrzymała szkolna drużyna sportowa w składzie: 
1. Legacki Mateusz 
2. Wojsz Michał 
3. Podbielski Łukasz 
4. Smakosz Magda 
5. Budniak Eryk 
6. Szulkowski Tomasz 
7. Michalak Damian 
8. Michalak Jakub Adam 
9. Jasionek Angelika 
10. Smakosz Łukasz 
11. Gumkowska Monika 
12. Załęska Magdalena 
13. Górski Damian 
14. Wagner Dominika 
15. Zadroga Anna Maria 
16. Kaczyński Daniel Stanisław 
17. Nowak Daniel 
18. Lubiejewski Kamil 
19. Mocarska Marzena 
20. Podbielski Damian 
21. Pruszkowski Bartosz 
22. Litwa Aleksandra 
23. Gniazdowska Paulina 
24. Jasionek Olga 
25. Klimaszewska Joanna 



Sukcesy w konkursach w roku szkolnym 2008/2009


-I miejsce w etapie wojewódzkim konkursu "Moja Szkoła w Unii Europejskiej" 
- Paweł Suchta - kl. VIB - zakwalifikował się do III etapu (wojewódzkiego) Konkursu Przyrodniczego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oœwiaty, uzyskał tytuł finalisty 

- Katarzyna Smakosz - I miejsce w V Przeglšdzie piosenki Dziecięcej w Andrzejewie w kategorii klas I - III 
- Katarzyna Koœnik - I miejsce w V Przeglšdzie Piosenki Dziecięcej w Andrzejewie w kategorii Klas IV - VI 

- III miejsce w Powiatowym Przeglšdzie Teatrów Amatorskich - szkolny teatrzyk "Na jednej nodze" 

- Łukasz Podgórski - kl. IVA - I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl. IV 
- Julia Jastrzębska - kl. IVB - II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl. IV 
- Joanna Tyszka - kl. VA - I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl. V 
- Tomasz Smakosz - kl. VB - II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl. V 
- Adrian Budniak - kl. VB - III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl. V 
- Anna Jasionowska - kl. VIB - I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl. VI 
- Magdalena Załęska - kl. VIA - II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl. VI 
- Magda Smakosz - kl. VIA - III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl. VI 

- Arkadiusz Szok - kl. II - wyróznienie w etapie powiatowym Otwrtego Konkursu Plastycznego "Klęska - powódŸ czy huragan - straż pożarna ci pomaga" 

- Mateusz Moczarski - kl. IVA - III miejsce w etapie gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej, 
- III miejsce w etapie powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej 
- Magdalena Załęska - kl. VIA - udział w etapie rejonowym Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oœwiaty 

- Anna Jasionowska - kl. VIB - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Oxford Plus XII Edycja - wynik 100% 
- Łukasz Podgórski - kl. IVA - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Oxford Plus XII Edycja - wynik 96% 
- Mateusz Moczarski - kl. IVA - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Oxford Plus XII Edycja - wynik 92% 

- wyróżnienie w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu 

- Paweł Suchta - kl. VIB - dyplom uznania w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Jelonkach 

- Piotr Kaczyński - kl. I - I miejsce w V Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas I - II 
- Robert Pecko - kl. IVB - I miejsce w V Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas III - IV 
- Katarzyna Tyszka - kl. VIB - I miejsce w V Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V - VI 
- Katarzyna Koœnik - kl. VB - II miejsce w V Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V - VI 
- Aleksandra Litwa - kl. VIA - III miejsce w V Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V - VI 
- Magdalena Załęska - kl. VIA - III miejsce w V Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V - VI 

- dyplom finalisty w IV edycji konkursu "Czysty Las" w roku szk. 2007/08 (etap centralny) 

Osiągnięcia sportowe 2008/2009


- I miejsce w XI Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2008/9 

- II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii chłopców 
- III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w Mini Piłce Siatkowej chłopców 
- I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej chłopców 
- II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej dziewczšt 
- I miejsce w Powiatowych Zawodach Unihokeja dziewczšt 
- I miejsce w Powiatowych Zawodach Unihokeja chłopców 
- II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej chłopców 
- I miejsce w IV Mazowieckich Biegach Œrednich pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego w kategorii klas I - III dziewczęta 
- IV miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej dziewczšt 
- II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej chłopców 
- I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej 
- I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej w kategorii dziewczšt i chłopców 
- Bartosz Pruszkowski - I miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego - Stary Lubotyń 2009 
- Damian Górski - II miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego - Stary Lubotyń 2009
- Damian Pecko - III miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego - Stary Lubotyń 2009