Strona używa cookies
                                                                             
Turniej piłki ręcznej



   




Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/18


- Weronika Gałązka - kl. VII - udział w etapie powiatowym XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia
- Kinga Ciskowska - kl. VII - wyróżnienie w konkursie na najładniejszy kalendarz  adwentowy organizowanym przez CKR w Lubiejewie
- Dominika Brzostek -
kl. VII - wyróżnienie w konkursie na najładniejszy kalendarz  adwentowy organizowanym przez CKR w Lubiejewie
- Zuzanna Wyszołmierska - kl. IIIB - I miejsce w Szkolnym Dyktandzie w kategorii kl. II - III
-  Gabriela Wagner  - kl. IIIA - II
miejsce w Szkolnym Dyktandzie w kategorii kl. II - III
- Klaudia Mocarska - kl. IIIA - III
miejsce w Szkolnym Dyktandzie w kategorii kl. II - III
-  Oliwia Mocarska - kl. VB - I
miejsce w Szkolnym Dyktandzie w kategorii kl. IV - V
- Natalia Brzozowska - kl. IVB - II
miejsce w Szkolnym Dyktandzie w kategorii kl. IV - V
- Amelia Śledziewska - kl. VB - III
miejsce w Szkolnym Dyktandzie w kategorii kl. IV - V
- Aleksandra Małkowska - kl. VIA - I
miejsce w Szkolnym Dyktandzie w kategorii kl. VI - VII
- Sandra Jasionek - kl. VII - II
miejsce w Szkolnym Dyktandzie w kategorii kl. VI - VII
- Kamil Szabłowski - kl. VIB - III
miejsce w Szkolnym Dyktandzie w kategorii kl. VI - VII
- Zofia Grądzka - kl. 0A - I miejsce w szkolnym konkursie "Bombka choinkowa" w kategorii kl.  0 - III
- Kamila Zaremba - kl. IIIB - II
miejsce w szkolnym konkursie "Bombka choinkowa" w kategorii kl.  0 - III
- Marcin Walentowicz - kl. II - III
miejsce w szkolnym konkursie "Bombka choinkowa" w kategorii kl.  0 - III
- Oliwia Zaremba - kl. VA - I
miejsce w szkolnym konkursie "Bombka choinkowa" w kategorii kl.  IV - VII
- Ewa Podbielska - kl. VIB - II
miejsce w szkolnym konkursie "Bombka choinkowa" w kategorii kl.  IV - VII
- Oliwia Śledziewska  - kl. IVA - III
miejsce w szkolnym konkursie "Bombka choinkowa" w kategorii kl.  IV - VII
- Szymon Wagner - kl. VII  -  I miejsce w Wewnątrzszkolnym Konkursie Biblijnym
- Oliwia Gumowska - kl. IVA -  II
miejsce w Wewnątrzszkolnym Konkursie Biblijnym
- Zuzanna Wybraniak - kl. VIB - III
miejsce w Wewnątrzszkolnym Konkursie Biblijnym
- Amelia Kulesza  - kl. VIA - II  miejsce w etapie powiatowym Konkursu Recytatorskiego "Ocalić od zapomnienia"
- Agata Podbielska - kl. VIB - II miejsce w konkursie recytatorskim IX Powiatowej Olimpiady Ekologicznej w Andrzejewie
- Krystian  Zaręba - kl. VIA - II miejsce w konkursie wiedzowym IX Powiatowej Olimpiady Ekologicznej w Andrzejewie
- Małgorzata Jasionek - kl. 0A - udział w etapie powiatowym  Powiatowego Konkursu Piosenki "Jest takie miejsce..."
- Gabriela Wagner - kl. IIIA -
udział w etapie powiatowym  Powiatowego Konkursu Piosenki "Jest takie miejsce..."
- Nikola Kaczmarczyk - kl. IIIA
- udział w etapie powiatowym  Powiatowego Konkursu Piosenki "Jest takie miejsce..."
- Katarzyna Moczarska - kl. IIIB -
udział w etapie powiatowym  Powiatowego Konkursu Piosenki "Jest takie miejsce..."
- Zuzanna Wyszołmierska - kl. IIIB -
udział w etapie powiatowym  Powiatowego Konkursu Piosenki "Jest takie miejsce..."
- Klaudia Kostrzewska - kl. VB - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Wzorowa łazienka"  w kategorii makieta łazienki
- Roksana Suska - kl. VB - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Wzorowa łazienka"  w kategorii makieta łazienki
- Natalia Adamczyk - kl. VA - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Wzorowa łazienka"  w kategorii makieta łazienki
- Julia Krysuak - kl. VII - I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Wzorowa łazienka"  w kategorii praca plastyczna
- Dominika Brzostek - kl. VII - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Wzorowa łazienka"  w kategorii praca plastyczna
- Bartosz Suski - kl. I - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Wzorowa łazienka"  w kategorii praca plastyczna
- Maja Szymańska - kl. IIIA - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Krajobraz polski w prozie i poezji" w kategorii klas  I - III
- Nikola Kaczmarczyk - kl. IIIA - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Krajobraz polski w prozie i poezji" w kategorii klas  I - III
- Zofia Tyszka - kl. IIIA - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Krajobraz polski w prozie i poezji" w kategorii klas  I - III
- Faustyna Kosewska - kl. VII - I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Krajobraz polski w prozie i poezji" w kategorii klas  IV - VII
- Natalia Adamczyk - kl. VA - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Krajobraz polski w prozie i poezji" w kategorii klas  IV - VII
- Julia Krysiak - kl. VII - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Krajobraz polski w prozie i poezji" w kategorii klas  IV - VII



Osiągnięcia sportowe uczniów w roku

 szkolnym 2017/18


- III miejsce drużynowo w mini piłce ręcznej w powiecie ostrowskim w kategorii dziewcząt
- III miejsce drużynowo w mini piłce ręcznej w powiecie ostrowskim w  kategorii chłopców
- I miejsce drużynowo w Sztafetowych Biegach Przełajowych w powiecie ostrowskim
- Magdalena Sachmata - kl. IIIA - I miejsce w kategorii dziewcząt klas I - III w VI Lubotyńskim Biegu po  Zdrowie
- Martyna Suska - kl. II - II
miejsce w kategorii dziewcząt klas I - III w VI Lubotyńskim Biegu po  Zdrowie
- Zofia Wróblewska - kl. IIIA - III
miejsce w kategorii dziewcząt klas I - III w VI Lubotyńskim Biegu po  Zdrowie
- Kamil Bartkiewicz - kl. IIIA - I  
miejsce w kategorii chłopców klas I - III w VI Lubotyńskim Biegu po  Zdrowie
- Łukasz Bazylak - kl. IIIB - III
miejsce w kategorii chłopców klas I - III w VI Lubotyńskim Biegu po  Zdrowie
- Karolina Sachmata - kl. VB - I
miejsce w kategorii dziewcząt klas IV - VI w VI Lubotyńskim Biegu po  Zdrowie
- Daria Bazylak - kl. VIA - II
miejsce w kategorii dziewcząt klas IV - VI w VI Lubotyńskim Biegu po  Zdrowie
- Patrycja Podbielska - kl. VA - III
miejsce w kategorii dziewcząt klas IV - VI w VI Lubotyńskim Biegu po  Zdrowie
- Dominik Wojsz - kl. VIB - I
miejsce w kategorii chłopcówklas IV - VI w VI Lubotyńskim Biegu po  Zdrowie
- Mateusz Gawkowski - kl. VIA - II
miejsce w kategorii chłopcówklas IV - VI w VI Lubotyńskim Biegu po  Zdrowie
- Karol Lubiejewski - kl. VIB - III
miejsce w kategorii chłopcówklas IV - VI w VI Lubotyńskim Biegu po  Zdrowie
- Kinga Bazylak - kl. VII - I
miejsce w kategorii dziewcząt klas VII szkół podstawowych oraz klas II, III gimnazjum w VI Lubotyńskim Biegu po  Zdrowie
- Faustyna Kosewska - III
miejsce w kategorii dziewcząt klas VII szkół podstawowych oraz klas II, III gimnazjum w VI Lubotyńskim Biegu po  Zdrowie