Strona używa cookies
Turniej piłki ręcznej
Nagrody Wójta Gminy Stary Lubotyń w roku szkol. 2009/2010


Nagrody dla najlepszych absolwentów otrzymali: 
1. Tyszka Joanna 
2. Kraska Kinga 
3. Smakosz Tomasz 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2009/2010



1. Tyszka Joanna – kl. VIA – 5,22 
2. Glińska Diana - kl. VA - 5,20 
- Olszewska Katarzyna - kl. VA - 5,20 
3. Wagner Kinga - kl. IV - 5,10 
- Jastrzębska Julia - kl.VB - 5,10 
4.Kraska Kinga - kl. VIB - 5,00 
- Gumkowska Martyna - kl. VB - 5,00 
- Gałšzka Dominika - kl. VA - 5,00 
- Ogrodnik Kinga - kl. Va - 5,00 
- Smakosz Katarzyna - kl. IV - 5,00 
5. Smakosz Tomasz – kl. VIB - 4,90 
- Pecko Damian - kl. VIB – 4,90 
- Lendzioszek Ewa - kl. Vb - 4,90 
- Podgórski Łukasz - kl. VA - 4,90 
6. Budniak Adrian – kl. VIB – 4,81 
7. Koszykowska Edyta - kl. VIA - 4,80 
- Suchta Anna – kl. IV – 4,8 
- Krajewska Weronika – kl. IV – 4,8 
8. Kosewska Joanna - kl. VIB - 4,72 
- Pecka Dominika - kl. VIB - 4,72 
9. Gertruda Mateusz - kl. VB - 4,70 
- Zalewski Marcin – kl. IV – 4,70 
10. Karczmarczyk Magdalena - kl. IV - 4,60 
- Kosewska Dorota - kl. IV - 4,60 
11. Kośœnik Faustyna - kl. VIB - 4,54 
- Kosewska Paulina - kl. VIA - 4,54 
12. Łada Lidia - kl. VA - 4,50 
- Tomaszewska Maja - kl. IV - 4,50 
- Wasilewski Mateusz - kl. IV - 4,50 



Sukcesy w konkursach w roku szkolnym 2009/2010



- Moczarski Mateusz - kl. VA - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 
- Gregorek Adrian - kl. VB - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 
- Ogrodnik Kinga - kl. VA - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 
- Olszewska Katarzyna - kl. VA - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 
- Budniak Adrian - kl. VIB - - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 
- Kosewska Joanna - kl. VIB - - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 
- Pecko Damian - kl. VIB - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 
- Smakosz Tomasz - kl. VIB - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 
- Tomaszewska Klaudia - kl. VIA - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 

- Borowy Błażej - kl. 0 - wyróznienie w powiatowym konkursie plastycznym "Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda" 

- wyróznienie w Konfrontacjach Tanecznych w Ostrowi Maz dla zespołu "Mały Lubotyń" 

- Tyszka Klaudia - I miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Janie Pawle II w kategorii klas III 
- Zawisza Klaudia - II miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Janie Pawle II w kategorii klas III 
- Zarzycka Katarzyna - II miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Janie Pawle II w kategorii klas III 
- Kutyłowski Kamil - III miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Janie Pawle II w kategorii klas III 
- Wagner Kinga - I miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Janie Pawle II w kategorii klas IV 
- Smakosz Katarzyna - II miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Janie Pawle II w kategorii klas IV 
- Zalewski Marcin - II miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Janie Pawle II w kategorii klas IV 
- Krajewska Weronika - III miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Janie Pawle II w kategorii klas IV 
- Olszewska Katarzyna - I miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Janie Pawle II w kategorii klas V 
- Lendzioszek Ewa - II miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Janie Pawle II w kategorii klas V 
- Gregorek Daniel- II miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Janie Pawle II w kategorii klas V 
- Gumkowska Martyna- III miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Janie Pawle II w kategorii klas V 
- Kraska Kinga- I miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Janie Pawle II w kategorii klas VI 
- Pecka Dominika- II miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Janie Pawle II w kategorii klas VI 
- Tyszka Joanna- II miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Janie Pawle II w kategorii klas VI 
- Tomaszewska Klaudia- III miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Janie Pawle II w kategorii klas VI 

- Diana Glińska - kl. VA - I miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Fryderyku Chopinie 
- Dominika Gałšzka - kl. VA - II miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Fryderyku Chopinie 
- Julia jastrzębska - kl. VB - III miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Fryderyku Chopinie 

- Joanna Tyszka - kl. VIA - II miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy Pożarniczej 
- Aleksandra Legacka - kl. VA - III miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy Pożarniczej 

- Błażej Borowy - kl.0 - laureat Powiatowego Konkursu Plastycznego "Ptaki naszych lasów" 
- Małgorzata Œwierczewska - kl. 0 - laureat Powiatowego Konkursu Plastycznego "Ptaki naszych lasów" 
- Katarzyna Olszewska - kl. Va - laureat Powiatowego Konkursu Plastycznego "Ptaki naszych lasów" 

- Damian Pecko - kl. VIB - laureat II stopnia (92%) Międzynarodowego Konkursu Oxford "Matematyka PLUS" 
- Adrian Budniak - kl. VIB - laureat II stopnia (92%) Międzynarodowego Konkursu Oxford "Matematyka PLUS" 

- Tomasz Smakosz - kl. VIB - laureat I stopnia (100%) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Oxford Plus 
- Marcin Zalewski - kl. IV - laureat II stopnia (96%) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Oxford Plus 
- Mateusz Wasilewski - kl. IV - laureat II stopnia (88%) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Oxford Plus 
- Kinga Wagner - kl. IV - laureat II stopnia (88%) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Oxford Plus 

- Katarzyna Koœnik - kl. VIB - wyróżnienie w Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Jelonkach 
- Piotr Kaczyński - kl. II - wyróżnienie w Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Jelonkach 

- Piotr Kaczyński - II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas 0 - II 
- Liliana Suchcicka - I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas III - IV 
- Katarzyna Koœnik - I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V - VI 
- Małgorzata Koœnik - II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V - VI 
- Damian Pecko - III miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V - VI 
- Katarzyna Olszewska - kl. VA -I miejsce w etapie gminnym Konkursu Ekologicznego pod patronatem Prezesa ZGKiM 
- Daniel Kozikowski - kl. VB - II miejsce w etapie gminnym Konkursu Ekologicznego pod patronatem Prezesa ZGKiM 
- Aleksandra Legacka - kl. VA - III miejsce w etapie gminnym Konkursu Ekologicznego pod patronatem Prezesa ZGKiM 

- Mikołaj Muszyński - kl. I - wyróżnienie w Europejskim Konkursie Ekologicznym "Z biegiem Wisły" 
- Kinga Gumkowska - kl. I -wyróżnienie w Europejskim Konkursie Ekologicznym "Z biegiem Wisły" 


Sukcesy w zawodach sportowych


- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Unihokeja w kategorii dziewcząt 
- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Unihokeja w kategorii chłopców 
- III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Piłki Siatkowej w kategorii chłopców