Strona używa cookies
Turniej piłki ręcznej
Nagrody Wójta Gminy Stary Lubotyń w roku szkol. 2010/2011



Nagrody dla najlepszych absolwentów otrzymali: 
1. Gałązka Dominika 
2. Podgórski Łukasz 
3. Glińska Diana 

Nagrodę - wycieczkę do Mikołajek w dn. 28.06.2011r. - za wysokie osiągnięcia sportowe otrzymała szkolna drużyna sportowa 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2010/2011



1. Wagner Kinga – kl. VA – 5,30 
2. Gałązka Dominika – kl. VIA – 5,27 
3. Zarzycka Katarzyna - kl. IV – 5,10 
- Smakosz Katarzyna – kl. VA – 5,10 
4. Glińska Diana – kl. VIA – 5,09 
- Olszewska Katarzyna – kl. VIA – 5,09 
- Podgórski Łukasz – kl. VIA – 5,09 
5. Zawisza Klaudia – kl. IV – 5,00 
- Karczmarczyk Magdalena – kl. VA – 5,00 
- Krajewska Weronika – kl. VA – 5,00 
- Krystman Patrycja – kl. VB – 5,00 
- Suchta Anna – kl. VB – 5,00 
- Załęski Damian – kl. VB – 5,00 
- Ogrodnik Kinga – kl. VIA – 5,00 
- Gregorek Daniel – kl. VIB – 5,00 
6. Gumkowska Justyna – kl. VB – 4,90 
7. Legacka Aleksandra – kl. VIA – 4,81 
- Gumkowska Martyna – kl. VIB – 4,81 
- Lendzioszek Ewa – kl. VIB – 4,81 
- Strzeszewski Grzegorz – kl. VIB – 4,81 
8. Gertruda Mateusz – kl. VIB – 4,72 
9. Tomaszewski Tomasz – kl. IV – 4,70 
- Maliszewski Kacper – kl. IV – 4,70 
- Jastrzębska Martyna – kl. IV – 4,70 
- Jasionek Mateusz – kl. IV – 4,70 
- Suchcicka Ewelina – kl. VA – 4,70 
- Tomaszewska Maja – kl. VB – 4,70 
10. Bartkiewicz Klaudia – kl. VIA – 4,64 
- Gniazdowska Marta – kl. VIA – 4,64 
- Łada Lidia – kl. VIA – 4,64 
- Tyszka Weronika – kl. IV – 4,60 
- Łozicka Aleksandra – kl. VB – 4,60 
11. Jurkiewicz Dominik – kl. VB – 4,55 
12. Dzwonkowska Anna – kl. IV – 4,50 
- Œwierczewska Karolina – kl. IV – 4,50 
- Gutowski Marcin – kl. VA – 4,50 
- Kosewska Dorota – kl. VB – 4,55 


Sukcesy w konkursach w roku szkolnym 2010/2011



- Klaudia Zawisza - kl. IV - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego EDI 
- Bartosz Grabiński - kl. VB - laureat Ogólpolskiego Konkursu Matematycznego EDI 
- Robert Pecko - kl. VIB - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego EDI 
- Daniel Gregorek - kl. VIB - laureat Ogólnoplskiego Konkursu Matematycznego EDI 
- Dominika Gałązka - kl. VIA - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego EDI 

-Łukasz Podgórski - kl. VIA - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "FOX" 
-Dominik Jurkiewicz - kl. VB - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "FOX" 

- Robert Pecko - kl. VIB - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 
- Klaudia Zawisza - kl. IV - Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 

- Robert Pecko - kl. VIa - wyróżnienie w Otwartym Konkursie Plastycznym "PowódŸ, pożar dniem i nocš - straż przychodzi ci z pomocš" 

- Dominika Gałązka - kl. VIA - II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas VI 
- Łukasz Podgórski - kl. VIA - I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas VI 
- Damian Załęski - kl. VB - III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas V 
- Kinga Wagner - kl. VA - II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas V 
- Szymon Żyłowski - kl. VB - I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas V 
- Katarzyna Zarzycka - kl. IV - I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas IV 

- Diana Glińska - kl. VIA - II miejsce w IV Powiatowej Olimpiadzie Ekologicznej 

- Katarzyna Smakosz - kl. VA - wyróżnienie w Powiatowym KOnkursie Recytatorskim Poezji ks. Jana Twardowskiego 
- Natalia Kowalczyk - kl. III - wyróżnienie w Powitowym Konkursie Recytatorskim Poezji ks. Jana Twardowskiego 


- Moczarski Mateusz - kl. VIA - III miejsce w etapie gminnym w III Gminnym Konkursie Pożarniczym 

- III miejsce w kategorii największa iloœc baterii zebrana w szkole w Konkursie "Zbieramy baterie" organizowanym przez Organizację Odzysku REBA S.A. i Starostwo Powiatowe w Ostrowi Maz 

- wyróżnienie za udział w ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej UNICEF "Baw się i bšdŸ bezpieczny" 

- Olszewska Katarzyna - kl. VIA- udział w etapie rejonowym ogólnopolskiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" 
- Podgórski Łukasz - kl. VIA - udział w etapie rejonowym ogólnopolskiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" 
- Gałązka Dominika - kl. VIA -udział w etapie rejonowym ogólnopolskiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" 
- Glińska Diana - kl. VIA -udział w etapie rejonowym ogólnopolskiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" 

- Kaczyński Piotr - kl. III - II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas III - IV 
- Legacka Aleksandra - kl. VIA - I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V - VI 
- Smakosz Katarzyna - kl. VA - II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V - VI 
- Suchcicka Liliana - kl. VA - III miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V - VI 

- Podgórski Łukasz - kl. VIA - laureat ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego OXford Plus XVI Edycja - 100% 
- Zalewski Marcin - kl. VB - laureat ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego OXford Plus XVI Edycja - 100% 

- Zarzycka Katarzyna - kl. IV - laureat Szkolnego Dyktanda w kategorii kl. III - IV 
- Dzwonkowska Anna - kl. IV - laureat Szkolnego Dyktanda w kategorii kl. III - IV 
- Tyszka Weronika - kl. IV - laureat Szkolnego Dyktanda w kategorii kl. III - IV 
- Gałązka Dominika - kl. VIA - laureat Szkolnego Dyktanda w kategorii kl. V - VI 
- Konarzewska Karolina - kl. VIB - laureat Szkolnego Dyktanda w kategorii kl. V - VI 
- Jastrzębska Julia - kl. VIB - laureat Szkolnego Dyktanda w kategorii kl. V - VI 
- Podgórski Łukasz - kl. VIA - laureat Szkolnego Dyktanda w kategorii kl. V - VI 

Sukcesy w zawodach sportowych 2010/11


- I miejsce w klasyfikacji generalnej XIII Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych 

- III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt 
- II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej chłopców 
- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt 
- I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w Unihokeju Dziewcząt 
- IV miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w Unihokeju Chłopców 
- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt 
- II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców 
- II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców 
- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce chłopców 
- I miejsce w VI Mazowieckich Biegach ŚŒrednich w kategorii klas IV - VI dziewcząt 
- I miejsce w VI Mazowieckich Biegach ŚŒrednich w kategorii klas IV - VI chłopców