Strona używa cookies
Turniej piłki ręcznej
Nagrody Wójta Gminy Stary Lubotyń w roku szkol. 2011/2012


Nagrody Wójta Gminy otrzymali: 
1. Wagner Kinga 
2. Załęski Damian 


Nagrodę specjalną ufundowaną przez radną powiatową p. Krystynę Gumkowską otrzymała: 
1. Krystman Patrycja 



Najlepsi uczniowie w roku szkol. 2011/2012



1. Wagner Kinga- kl. VIA – 5,4 
2. Załęski Damian – kl. VIB – 5,3 
3. Zawisza Klaudia – kl. VA – 5,2 
- Krystman Patrycja - kl. VIB - 5,2 
4. Zarzycka Katarzyna – kl. VA – 5,1 
5. Romanowska Kinga – kl. VA – 5,0 
- Maliszewski Kacper - kl. VB - 5,0 
- Czyżewska Eliza - kl. VB - 5,0 
- Chełstowski Mateusz - kl. VB - 5,0 
- Krajewska Weronika - kl. VIa - 5,0 
6. Jastrzębska Kinga – kl. IV – 4,9 
- Wybraniak Julia - kl. Va - 4,9 
- Strzeszewski Łukasz - kl. VA - 4,9 
- Jasionek Mateusz - kl. VB - 4,9 
- Smakosz Katarzyna - kl. VIA - 4,9 
7. Suchta Marcin – kl. IV – 4,8 
- Suchta Mateusz - kl. IV - 4,8 
- Tomaszewski Tomasz - kl. VA - 4,8 
- Karczmarczyk Magdalena - kl. VIA - 4,8 
- Suchta Anna - kl. VIB - 4,8 
- Zalewski Marcin - kl. VIB - 4,8 
8. Wybraniak Patrycja - kl. IV - 4,7 
- Dzwonkowska Anna - kl. Va - 4,7 
- Gumkowska Justyna - kl. VIB - 4,7 
9. Kosewska Dorota - kl. VIB - 4,6 
10. Lendzioszek Andżelika - kl. Iv - 4,5 
- Jastrzębska Martyna - kl. Va - 4,5 
- Œwierczewska Karolina - kl. VB - 4,5 
- Kutyłowski Kamil - kl. VB - 4,5 
- Jurkiewicz Dominik - kl. VIB - 4,5


Sukcesy w konkursach w roku szkolnym 2011/2012


- Mateusz Chełstowski - kl. VB - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego PANDA 
- Kinga Jastrzębska - kl. IV - 3 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym PANDA 
- Kamil Kutyłowski - kl. VB - 5 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym PANDA 
- Rafał Krajewski - kl. VIA I miejsce w szkolnym konkursie "Mistrz oszczędzania w SKO" 
- Mateusz Suchta - kl. IV - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 
- Kinga Wagner - kl. VIA - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 
- Bartosz Grabiński - kl. VIB - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 
- Mateusz Chełstowski - kl. VB - bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 
- Kinga Jastrzębska - kl. IV - laureat Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" 
- Kamil Kutyłowski - kl. VB - laureat Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" 
- Patrycja Krystman - kl. VIB - I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl. VI 
- Marcin Zalewski - kl. VIB - I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl. VI 
- Kinga Wagner - kl. VIA - III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl. VI 
- Katarzyna Zarzycka - kl. VA - I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl. V 
- Kinga Romanowska - kl. VA - II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl. V 
- Mateusz Suchta -kl. IV - III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl. IV 
- Karolina Œwierczewska - III miejsce w etapie gminnym II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na wsi - czy upadek to przypadek?" w kategorii klas IV - VI 
- Jamiołkowski Patryk - kl. IV - II miejsce w etapie gminnym II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na wsi - czy upadek to przypadek?" w kategorii klas IV - VI 
- Eliza Czyżewska - kl. VB - I miejsce w etapie gminnym II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na wsi - czy upadek to przypadek?" w kategorii klas IV - VI 
- Paulina Glińska - kl. I - III miejsce w etapie gminnym II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na wsi - czy upadek to przypadek?" w kategorii klas 0 - III 
- Kacper Kossewski - kl. III - II miejsce w etapie gminnym II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bazpiecznie na wsi - czy upadek to przypadek?" w kategorii klas 0 - III 
- Kamil Szabłowski - kl. 0 - I miejsce w etapie gminnym II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na wsi - czy upadek to przypadek?" w kategorii klas 0 - III 
- Dominik Jamiołkowski - kl. III - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "20 lat Straży Pożarnej - jak nas widzš, tak nas malujš" 
- Patryk Jamiołkowski - kl. IV - - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pršd - mój bezpieczny przyjaciel" 
- Patrycja Krystman - kl. VIB - II miejsce w IV Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej 
- Patryk Jamiołkowski - kl. IV - I miejsce w II Powiatowym Konkursie Plastycznym "Dbam o swoje bezpieczeństwo" 
- Faustyna Kosewska - kl. I - I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas 0 - II 
- Magdalena Koœnik - kl. III - I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas III - IV 
- Natalia Kowalczyk - kl. IV - II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas III - IV 
- Katarzyna Smakosz - kl. VIA - I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V - VI 
- Liliana Suchcicka - kl. VIA - II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V - VI 
- Mateusz Wasilewski - kl. VIB - III miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w Kategorii klas V - VI 


Sukcesy w zawodach sportowych 2011/12


- V miejsce w klasyfikacji generalnej XIV Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych 
- II miejsce w mini piłce ręczne chłopców w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 
- II miejsce w turnieju halowej piłki nożnej chłopców w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 
- III miejsce w mini koszykówce dziewcząt w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 
- I miejsce w mini koszykówce chłopców w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej