Strona używa cookies
Turniej piłki ręcznej
Nagrody Wójta Gminy Stary Lubotyń w roku szkol. 2012/2013


Nagrody Wójta Gminy otrzymali: 
1. Zawisza Klaudia 
2. Czyżewska Eliza 
3. Wybraniak Julia 
4. Kutyłowski Kamil 
5. Chełstowski Mateusz 
6. Maliszewski Kacper 
7. Jastrzębska Martyna 
8. Lendzioszek Andżelika 

Nagrodę specjalną ufundowaną przez radną powiatową p. Krystynę Gumkowską otrzymała: 
1. Romanowska Kinga 




Najlepsi uczniowie w roku szkol. 2012/2013



1. Zawisza Klaudia – kl.VIA – 5,63 
2. Wybraniak Julia – kl.VIA – 5,54 
3. Kulesza Martyna – kl.VB - 5,4 
4. Czyżewska Eliza – kl.VIB – 5,36 
5. Romanowska Kinga – kl.VIA – 5,27 
- Wagner Weronika – kl.IV - 5,27 
6. Jastrzębska Kinga –kl. VA - 5,20 
7. Chełstowski Mateusz – kl.VIB – 5,18 
- Gliński Jakub – kl.IV - 5,18 
- Gumkowska Kinga – kl.IV - 5,18 
- Ogrodnik Wiktoria – kl.IV - 5,18 
- Zawisza Natalia – kl.IV - 5,18 
8. Strzeszewski Łukasz – kl.VIA - 5,09 
9. Maliszewski Kacper – kl.VIB – 5,00 
- Zarzycka Katarzyna – kl.VIA – 5,00 
10. Tomaszewski Tomasz – kl.VIA – 4,90 
- Œwierczewska Karolina – kl.VIB – 4,90 
- Suchcicka Klaudia – kl.VA - 4,9 
- Kraska Daria –VB - kl.4,9 
- Suchta Marcin – VB - kl.4,9 
11. Wybraniak Patrycja – kl.VA - 4,8 
12. Jastrzębska Martyna – kl.VIA – 4,72 
13. Dzwonkowska Anna – kl.VIA – 4,63 
- Kutyłowski Kamil – kl.VIB - 4,63 
- Kosewska Eliza – kl.IV - 4,63 
- Tyszka Magdalena –kl.IV - 4,63 
14. Kowalczyk Natalia – kl.VA - 4,60 
15. Lendzioszek Sylwia – kl.VIB – 4,54 
16. Jamiołkowski Damian – kl.VB - 4,5 


Sukcesy w konkursach w roku szkolnym 2012/2013


- Mateusz Chłestowski - kl. VIB - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego PANDA 2013 
- Kamil Kutyłowski - kl. VIB - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego PANDA 2013 
- Klaudia Zawisza - kl. VIA - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego PANDA 2013 
- Weronika Wagner - kl. IV - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego PANDA 2013 
- Klaudia Zawisza - kl. VIA - laureat Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" 
- Weronika Wagner - kl. IV - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 
- Kinga Jastrzębska - kl. VA - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" 
- Wiktoria Ogrodnik - kl. IV - II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas IV 
- Weronika Wagner - kl. IV - III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas IV 
- Kinga Jastrzębska - kl. VA - I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas V 
- Martyna Kulesza - kl. VB - II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas V 
- Bartosz Prosiński - kl. VB - III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas V 
- Julia Wybraniak - kl. VIA - I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas VI 
- Kinga Romanowska - kl. VIA - II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas VI 
- Klaudia Zawisza - kl. VIA - III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas VI 
- Tomasz Karczmarczyk - kl. 0 - III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bezpecznie na wsi" w kategorii klas 0 - III 
- Klaudia Suchcicka - kl. VA - III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bezpecznie na wsi" w kategorii klas IV - VI 
- Kinga Gwardiak - kl. III - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Zdrowo jem, dużo wiem" w kategorii klas III 
- Faustyna Kosewska - kl. II - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Zdrowo jem, dużo wiem" w kategorii klas II 
- Kamil Szabłowski - kl. I - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Zdrowo jem, dużo wiem" w kategorii klas I 
- Zuzanna Wybraniak - kl. I - II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Zdrowo jem, dużo wiem" w kategorii klas I 
- Amelia Wróblewska - kl. II - II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Zdrowo jem, dużo wiem" w kategorii klas II 
- Justyna Koœnik - kl. III - II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Zdrowo jem, dużo wiem" w kategorii klas III 
- Kamil Œwištkowski - kl. I - III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Zdrowo jem, dużo wiem" w kategorii klas I 
- Szymon Wagner - kl. II - III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Zdrowo jem, dużo wiem" w kategorii klas II 
- Kinga Waracka - Kl. III - III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Zdrowo jem, dużo wiem" w kategorii klas III 
- Emilia Wysocka - kl. III - wyróznienie w szkolnym konkursie plastycznym "Zdrowo jem, dużo wiem" 
- Łukasz Malicki - kl. III - wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym "Zdrowo jem, dużo wiem" 
- Jakub Gliński - kl. IV - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Okładka ulubionej ksišżki" 
- Magdalena Tyszka - kl. IV - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Okładka ulubionej ksišżki" 
- Wiktoria Ogrodnik - kl. IV - II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Okładka ulubionej ksišżki" 
- Kinga Gumkowska - kl. IV - II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Okładka ulubionej ksišżki" 
- Magdalena Ogrodnik - kl. IV - III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Okładka ulubionej ksišżki" 
- Œwištkowski Kamil - kl. I - wyróżnienie w szkolnej akcji "Zbiórka baterii 2013" 
- Gliński Jakub - kl. IV - III miejsce w szkolnej akcji "Zbiórka baterii 2013" 
- Zarzycka Katarzyna - kl. VIA - II miejsce w szkolnej akcji "Zbiórka baterii 2013" 
- Zaręba Krystian - kl. I - I miejsce w szkolnej akcji "Zbiórka baterii 2013" 
- Andżelika Lendzioszek - kl. VA - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Literackim "Straż Pożarna, jej społeczna rola w œrodowisku" 
- Klaudia Zawisza - kl. VIA - II miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Straż Pożarna, jej społeczna rola w œrodowisku" 
- Wiktoria Ogrodnik - kl. IV - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej 
- Julia Wybraniak - kl. VIA - I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Powstaniu Styczniowym 
- Łukasz Strzeszewski - kl. VIA - II miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Powstaniu Styczniowym 
- Eliza Czyżewska - kl. VIB - III miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Powstaniu Styczniowym 
- Natalia Zawisza - kl. IV - II miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Dokarmiamy ptaki - 2013" 
- Klaudia Zawisza - kl. VIA - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Dokarmiamy ptaki - 2013" 
- Klaudia Tyszka - kl. VIA - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Dokarmiamy ptaki - 2013" 
- Julia Wybraniak - kl. VIA - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Dokarmiamy ptaki - 2013" 
- Sandra Jasionek - kl.II - I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas 0 - II 
- Daria Kossewska - kl. IV - I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas III - IV 
- Weronika Wagner - kl. IV - II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas III - IV 
- Justyna Matejuk - kl. III - III miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas III - IV 
- Paulina Zaorska - kl. VIB - I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V - VI 
- Kinga Jastrzębska - kl. VA - II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V - VI 
- Julia Wybraniak - kl. VIA - I miejsce w Szkolnym Konkursie Informatycznym "Prezentacja multimedialna o Powstaniu Styczniowym" 
- Kinga Romanowska - kl. VIA - I miejsce w Szkolnym Konkursie Informatycznym "Prezentacja multimedialna o Powstaniu Styczniowym" 
- Klaudia Zawisza - kl. VIA - I miejsce w Szkolnym Konkursie Informatycznym "Prezentacja multimedialna o Powstaniu Styczniowym" 
- Paulina Zaorska - kl. VIB - wyróżnienie w Powiatowym Festiwalu Piosenki o Zdrowiu 
- Kinga Jastrzębska - kl. VA - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Pingwin 2012 
- Marcin Suchta - kl. VB - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Pingwin 2012 
- Mateusz Chełstowski - kl. VIB - II miejsce w etapie gminnym Konkursu Wiedzy Pożarniczej 
- Julia Wybraniak - kl. VIA - III miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Matematyka PLus Oxford XVIII Edycja 
- Kamil Kutyłowski - kl. VIB - III miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Matematyka PLus Oxford XVIII Edycja 
- Kinga Romanowska - kl. VIA - II miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Matematyka PLus Oxford XVIII Edycja 
- Klaudia Zawisza - kl. VIA - I miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Matematyka PLus Oxford XVIII Edycja 
- Mateusz Chełstowski - kl. VIB - I miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Matematyka PLus Oxford XVIII Edycja 
- Julia Wybraniak - kl. VIA - III miejsce w Szkolnym Dyktandzie w kategorii klas V - VI 
- Weronika Tyszka - kl. VIA - II miejsce w Szkolnym Dyktandzie w kategorii klas V - VI 
- Katarzyna Zarzycka - kl. VIA - II miejsce w Szkolnym Dyktandzie w kategorii klas V - VI 
- Mateusz Chełstowski - kl. VIB - I miejsce w Szkolnym Dyktandzie w kategorii klas V - VI 
- Kinga Gumkowska - kl. IV - III miejsce w Szkolnym Dyktandzie w kategorii klas III - IV 
- Weronika Wagner - kl. IV - II miejsce w Szkolnym Dyktandzie w kategorii klas III - IV 
- Wiktoria Ogrodnik - kl. IV - I miejsce w Szkolnym Dyktandzie w kategorii klas III - IV 
- Kacper Maliszewski - kl. VIB - finalista Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Oxford Plus XX Edycja 
- Kinga Romanowska - kl. VIA - finalista Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Oxford Plus XX Edycja 
- Eliza Czyżewska - kl. VIB - finalista Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Oxford Plus XX Edycja 
- Kinga Jastrzębska - kl. VA - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Oxford Plus XX Edycja 
- Kinga Gumkowska- kl. IV - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Oxford Plus XX Edycja 
- Wiktoria Ogrodnik - kl. IV - finalista Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Oxford Plus XX Edycja 
- Faustyna Kosewska - kl. II - II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Jak się ustrzec przed włamaniem?" 
- Krystian Zaręba - kl. I - III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym o tematyce antynałogowej 
- Julia Wybraniak - kl. VIA - V miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Ekologicznej 
- Kinga Gumkowska - kl. IV - I miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Cudze chwalicie, swego nie znacie" 
- Weronika Wagner - kl. IV - II miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Cudze chwalicie, swego nie znacie" 
- Klaudia Tyszka - kl. VIB - II miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Cudze chwalicie, swego nie znacie" 
- Julia Bartkiewicz - kl. IV - III miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Cudze chwalicie, swego nie znacie" 
- Julia Wybraniak - kl. VIA - III miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Cudze chwalicie, swego nie znacie" 

Sukcesy w zawodach sportowych 2012/13


-IV miejsce w klasyfikacji generalnej w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej szkół podstawowych w powiecie ostrowskim 
- II miejsce w kategorii chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Ostrowskiego 
- I miejsce drużynowo w unihokeju dziewczšt w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 
- III miejsce drużynowo w unihokeju chłopców w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 
- II miejsce drużynowo w minikoszykówce chłopców w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 
- I miejsce drużynowo w I Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii klas Iv - VI 
- II miejsce drużynowo w I Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii klas I - III 
- Kacper Kossewski - II miejsce indywidualnie w I Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii klas I - III 
- Szymon Kobiałka - III miejsce indywidualnie w I Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii klas I - III 
- Martyna Jastrzębska - I miejsce indywidualnie w I Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii klas IV - VI 
- Weronika Szok - II miejsce indywidualnie w I Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii klas IV - VI 
- Katarzyna Jasionek - III miejsce indywidualnie w I Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii klas IV - VI