Strona używa cookies
Turniej piłki ręcznej

Nagrody Wójta Gminy St. Lubotyń

1. Kulesza Martyna

2. Jastrzębska Kinga

3. Kraska Daria

Nagroda specjalna radnej powiatowej 

p. Krystyny Gumkowskiej

1. Suchta Marcin

Najlepsi uczniowie

w   roku szkol. 2013/14

 

1.  Kulesza Martyna - kl. VI - 5,3

    Jastrzębska Kinga - kl. VI - 5,3

    Gumkowska Kinga - kl. VA - 5,3

    Ogrodnik Wiktoria - kl. VA - 5,3

    Wagner Weronika - kl. VA - 5,3

2. Kraska Daria - kl. VI - 5,2

3. Gliński Jakub - kl. VA - 5,1

4. Tyszka Magdalena - kl. VB - 5,0

    Zawisza Natalia - kl. VA - 5,0

5. Suchta Marcin - kl. VI - 4,9

    Kosewska Eliza - kl. Vb - 4,9

    Waracka Kinga - kl. IV - 4,9

6. Jaroszewska Klaudia - kl. Vb - 4,8

    Legacka Aleksandra - kl. IV - 4,8

7. Wybraniak Patrycja - kl. VI- 4,7

    Kruciński Bartosz - kl. VA - 4,7

    Wróblewska Dominika - kl. IV - 4,7

    Muszyńska Julia - kl. IV - 4,7

8. Czyżewski Jacek - kl. VB - 4,6

    Ogrodnik  Magdalena - kl. VB - 4,6

9.  Jamiołkowski Damian -  kl. VI  - 4,5

    Suchcicka Klaudia - kl. VI - 4,5

    Tymińska Anna  - kl. VI - 4,5

    Kośnik Magdalena - kl. Va - 4,5

    Tyszka Aleksandra - kl. IV - 4,5

    Świerczewska Małgorzata - kl. IV - 4,5

    Matejuk Justyna - kl. Iv - 4,5

10. Moczarski Michał - kl. III

    Wagner Szymon Sylwester - kl. III

    Walentowicz Karolina - kl. III

    Kosewska  Faustyna - kl. III

    Szabłowski Kamil - kl. II

    Zaręba Krystian - kl. II

    Świątkowski Kamil - kl. II

    Ciulkin Aniela - kl. II

    Wybraniak Zuzanna - kl. II

    Mocarska Oliwia - kl. I

    Szabłowski Jakub - kl. I

    Stepnowska Alicja  - kl. I

    Wróblewski Wiiktor - kl. I

    Podbielska Patrycja - kl. I

    Gliński Michał - kl. I

    Zawisza Julia - kl. I

    Śledziewska Amelia - kl. I

    Sachmata Karolina - kl. I




Osiągnięcia w konkursach

- Paulina Glińska - kl. III - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Nie pal przy mnie, proszę"
- Kinga Jastrzębska - kl. VI - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie  Plastycznym "Sercem malowane -
myśli Jana Pawła II"
- Maciej Smakosz - kl. IV - II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas IV
- Justyna Matejuk - kl. IV - III
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas IV
- Klaudiusz Laskowski - kl. VA - I
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas V
- Wiktoria Ogrodnik - kl. VA - II
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas V
- Kinga Gumkowska - kl. VA - III 
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas V
- Kinga Jastrzębska - kl. VI - I 
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas VI
- Martyna Kulesza - kl. VI - II
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas VI
 - Julia Żyłowska - kl. VI - III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas VI
- Jakub Gliński - kl. VA - I miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju BRD
- Klaudiusz Laskowski - kl. VA - II miejsce
w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju BRD
- Weronika Wagner - kl. VA - III miejsce
w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju BRD
- Magdalena Kośnik - kl. VA - IV miejsce
w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju BRD
- Klaudiusz Laskowski - KL. VA - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX 2014
- Patryk Lendzioszek - kl. II - I miejsce w Szkolnym Konkursie "Zbiórka baterii"
- Krystian Zaręba - kl. II - II miejsce w Szkolnym Konkursie "Zbiórka baterii"
- Jakub Gliński - kl. VA - III miejsce w Szkolnym Konkursie "Zbiórka baterii"
- Roksana Suska - kl. I - I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Nie pal przy mnie, proszę"
- Zuzanna Wybraniak - kl. II - I
miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Nie pal przy mnie, proszę"
- Paulina Glińska - kl. III - I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Nie pal przy mnie, proszę"
- Alicja Stepnowska - kl. I - II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Nie pal przy mnie, proszę"
- Krystian Zaręba - kl. II - II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Nie pal przy mnie, proszę"
- Michał Moczarski - kl. III - II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Nie pal przy mnie, proszę"
- Julia Zawisza - kl. I - III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Nie pal przy mnie, proszę"
- Aniela Ciulkin - kl. II - III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Nie pal przy mnie, proszę"
- Amelia Wróblewska - kl. III  - III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Nie pal przy mnie, proszę"
- Oliwia Mocarska - kl. I - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Książka i ja"
- Karolina Sachmata - kl. I - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Książka i ja"
- Aleksandra Małkowska - kl. 0 - I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki
w kategorii klas 0 - II,
-Oliwia Gumowska - kl. 0 (Filia w Podbielu) - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Piosenki
w kategorii klas 0 - II,
-Karolina Nagórka - kl. 0 (Filia w Podbielu) - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Piosenki
w kategorii klas 0 - II,
-Natalia Brzozowska - kl. 0A - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Piosenki
w kategorii klas 0 - II,
-Mateusz Smakosz - kl. I - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas 0 - II,
-Justyna Matejuk - kl. IV -  I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas III - IV,
-Sandra Jasionek - kl. III - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas III - IV,
-Faustyna Kosewska - kl. III - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas III - IV,
-Małgorzata Świerczewska - kl. IV - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas III - IV,
- Anna Jurkiewicz - kl. VI - I  miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V - VI,
-Natalia Kowalczyk - kl. VI - II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V-VI,
-Martyna Kulesza - kl. VI - II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V-VI,
-Weronika Wagner - kl. VA - III miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas V-VI,
-Magdalena Kośnik - kl. VA - IV miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas  V-VI,
- Wiktor Wróblewski - kl. I - I miejsce w Konkursie "Zbiórka makulatury"
- Amelia Śledziewska - kl. I - II miejsce w Konkursie "Zbiórka makulatury"
- Jakub Woźniak - kl.II - III miejsce w Konkursie "Zbiórka makulatury"
- Alicja Stepnowska - kl. I - IV miejsce w Konkursie "Zbiórka makulatury"
- Dawid Grodzki - kl. I (Filia w Podbielu) - I miejsce w Konkursie "Zbiórka makulatury"
- Karolina Nagórka - kl. I (Filia w Podbielu) - II miejsce w Konkursie "Zbiórka makulatury"
- Jakub Szyszkowski - kl. 0 (Filia w Podbielu) - III miejsce w Konkursie "Zbiórka makulatury"
- Jakub Gliński - kl. VA - I miejsce w Szkolnym Konkursie Biblijnym
- Weronika Wagner - kl. VA - II miesjce w Szkolnym Konkursie Biblijnym
- Wiktoria Ogrodnik - kl. VA - III miejsce w Szkolnym Konkursie Biblijnym
- Magdalena Tyszka - kl. VB - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Biblijnym
- Kinga Gumkowska - kl. VA - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Biblijnym
- Martyna Kulesza - kl. VI - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Biblijnym
- Natalia Kowalczyk - kl. VI - wyróżnienie w Ogólnopolskim Programie Dydaktyczno - Kulturalnym "Wygraj szansę"
- Patrycja Wybraniak - kl. VI - III miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy Pożarniczej
- Aleksandra Głębocka -kl. III -  wyróżnienie w Otwartym Konkursie Plastycznym "Maskotka Ostrowskiej Policji" w kategorii klas I - III
- Ewelina Kosewska - kl. I (Filia w Podbielu)
-  wyróżnienie w Otwartym Konkursie Plastycznym "Maskotka Ostrowskiej Policji" w kategorii klas I - III
- Justyna Kośnik - kl. IV -
-  wyróżnienie w Otwartym Konkursie Plastycznym "Maskotka Ostrowskiej Policji" w kategorii klas IV - VI
- Paulina Gawkowska - kl. 0a - I miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas 0
- Łucja Wyszołmierska - kl. 0 (Filia w Podbielu) - II miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas 0
- Oliwia Gumowska - kl. 0 (Filia w Podbielu) - III miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas 0
- Faustyna Kosewska - kl. III - II miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas I - III
- Karolina Nagórka - kl. I (Filia w Podbielu) - III miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas I - III
- Natalia Kowalczyk - kl. VI - I miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas IV - VI
- Martyna Kulesza - kl. VI - II miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas IV - VI
- Kinga Jastrzębska - kl. VI - III miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Kategorii klas IV - VI
- Marcin Suchta  - kl. VI - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym  PINGWIN w kategorii klas VI

- Kinga Jastrzębska - kl. VI - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym  PINGWIN w kategorii klas VI
- Magdalena Ogrodnik - kl. V - IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym PINGWIN w kategorii klas V
- Łukasz Malicki - kl. IV - VI miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym PINGWIN w kategorii klas IV

- Michał Moczarski - kl. III - I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas II - III
- Kamil Szabłowski - kl. II - I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas II - III
- Waracka Kinga - kl. IV - I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas IV
- Smakosz Maciej - kl. IV - I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas IV
- Ogrodnik Wiktoria - kl. Va - I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas V
- Wagner Weronika - kl. Va - I mijesce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas V
- Kulesza Martyna - kl. VI - I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym  w kategorii klas VI
- Jastrzębska kinga - kl. VI - I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas VI

Osiągnięcia sportowe

- V miejsce w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych w powiecie ostrowskim w XVI Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkół Podstawowych
- II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Ostrowskiego w kategorii chłopców
- I miejsce drużynowo w Powiatowych Igrzyskach Szkół Podstawowych w mini piłce siatkowej chłopców
- III miejsce drużynowo
w Powiatowych Igrzyskach Szkół Podstawowych w mini piłce koszykowej chłopców
- III miejsce drużynowo w Powiatowych Igrzyskach Szkół  Podstawowych w unihokeju chłopców
- III miejsce drużynowo w Powiatowych Igrzyskach Szkół Podstawowych w piłce ręcznej w kategorii dziewcząt
- Patryk Jaroszewski - kl. VI - I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców w powiecie ostrowskim

-
Karolina Walentowicz - kl. III - I miejsce w II Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w katgorii kl. I - III  dziewcząt
- Rafał Ogrodnik - kl. III - I miejsce w II Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii klas I - III chłopców
- Kinga Jastrzębska - kl. VI - I miejsce w II Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii klas IV - VI dziewcząt
- Agata Gniazdowska - kl. VI - II miejsce w II Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategoriii klas IV - VI dziewcząt
- Patryk Jaroszewski - kl. VI - I miejsce w II Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii klas IV - VI chłopców
- Marcin Suchta - kl. VI - II miejsce w II Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii klas IV - Vi chłopców
- Damian Duchnowski - kl. VA - III miejsce w II Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii klas IV - VI chłopców