Strona używa cookies
                                                                             
Turniej piłki ręcznej



   





Nagrody Wójta Gminy St. Lubotyń

w roku szkol. 2014/15


Nagrody dla Najlepszego Absolwenta:

1. Gliński Jakub

2. Ogrodnik Wiktoria

3. Wagner Weronika


Nagrody dla Najlepszego Sportowca:

1. Muszyński Mikołaj

2. Czyżewski Jacek

3. Laskowski Klaudiusz

4. Lendzioszek Marcin

5. Kulesza Rafał

Najlepsi uczniowie

w roku szkol. 2014/15

 

  1. Gliński Jakub - kl. VIA - kl. VIA - 5,36
  2.  Ogrodnik Wiktoria - kl. VIA - 5,36
  3. Wagner Weronika - kl. VIA - 5,27
  4. Kosewska Faustyna - kl. IV -  5,27
  5. Gumkowska Kinga - kl. VIA - 5,18
  6. Moczarski Michał - kl. IV - 5,18
  7. Ogrodnik Magdalena - kl. VIB - 4,90
  8. Czyżewski jacek - kl. VIB - 4,81
  9. Jaroszewska Klaudia - kl. VIB - 4,81
  10. Kosewska Eliza - kl. VIB - 4,81
  11. Tyszka Magdalena - kl. VIB - 4,81
  12. Kośnik Magdalena - kl. VIA - 4,81
  13. Wagner Szymon Sylwester - kl. IV - 4,90
  14. Brulińska Patrycja - kl. V - 4,81
  15. Glińska Paulina - kl. IV - 4,81
  16. Walentowicz Karolina - kl. IV - 4,81
  17. Wróblewska Amelia - kl. IV - 4,81
  18. Zawisza Natalia  - kl. VIA - 4,71
  19. Legacka Aleksandra - kl. V - 4,63
  20. Muszyńska Julia - kl. V - 4,63
  21. Tomaszewska Aleksandra - kl. V - 4,63
  22. Waracka kinga - kl. V - 4,63
  23. Kruciński Bartosz - kl. VIA - 4,54
  24. Gałązka Weronika - kl. IV - 4,54
  25. Głębocka Aleksandra - kl. IV - 4,54
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/15

-  Klaudiusz Laskowski - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego EDI
- Aleksandra Tyszka - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Miotologicznym
-  SP w St. Lubotyniu - 
II miejsce w gminnym konkursie "Chroń środowisko, zbieraj baterie"
- SP w St. Lubotyniu Filia w Podbielu - 
I miejsce w gminnym konkursie "Chroń środowisko, zbieraj baterie"
-
SP w St. Lubotyniu Filia w Podbielu - III miejsce w gminnym konkursie "Zbiórka makulatury"
- Karolina Jabłonka - II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Jan Brzechwa dzieciom" w kategorii klas I - III
- Karolina Nagórka - III
miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Jan Brzechwa dzieciom" w kategorii klas I - III
- Nikola Podbielska - III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Ja i moja rodzina" w kategorii oddziałów przedszkolnych
- Dawid Grodzki - wyróżnienie w
Powiatowym Konkursie Plastycznym "Ja i moja rodzina" w kategorii kl. I - III
- Przemysław Podbielski - I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas IV
- Adam Malicki - II
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas  IV
- Szymon Sylwester Wagner - III
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas  IV
- Julia Muszyńska - I
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas  V
- Maciej Smakosz - II
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas  V
- Klaudiusz Laskowski - I
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas  VI
- Wiktoria Ogrodnik - II
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas  VI
- Bartosz Kruciński - III 
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas  VI
- Aniela Ciulkin - wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Jan Brzechwa dzieciom" w kategorii kl. I - III
- Wronika Wagner - I miejsce
w konkursie recytatorskim "Jan Brzechwa dzieciom" w kategorii kl. IV - VI
- Faustyna Kosewska - III miejsce
w konkursie recytatorskim "Jan Brzechwa dzieciom" w kategorii kl. IV - VI
- Aleksandra Małkowska - wyróżnienie w etapie powiatowym Festiwalu Piosenki o Zdrowiu
- Karolina Nagórka - I miejsce w Parafialnym Konkursie Plastycznym "Stacje Drogi Krzyżowej" w kategorii kl. I - II
- Dominik Kaczmarczyk - II
miejsce w Parafialnym Konkursie Plastycznym "Stacje Drogi Krzyżowej" w kategorii klas  I - II
- Faustyna Kosewska - I miejsce w Parafialnym Konkursie Plastycznym "Stacje Drogi Krzyżowej" w kategorii kl. III - IV
- Kamil Szabłowski - II
miejsce w Parafialnym Konkursie Plastycznym "Stacje Drogi Krzyżowej" w kategorii kl. III - IV
- Martyna Kulesza - III
miejsce w Parafialnym Konkursie Plastycznym "Stacje Drogi Krzyżowej" w kategorii kl. III - IV
- Weronika Wagner - I
miejsce w Parafialnym Konkursie Plastycznym "Stacje Drogi Krzyżowej" w kategorii kl. V - VI
- Julia Chełstowska - II
miejsce w Parafialnym Konkursie Plastycznym "Stacje Drogi Krzyżowej" w kategorii kl. V - VI
- Wiktoria Ogrodnik - III
miejsce w Parafialnym Konkursie Plastycznym "Stacje Drogi Krzyżowej" w kategorii kl. V - VI
- Tyszka Magdalena - I miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym  "Ocal lokalną historię"
- Gumowska Oliwia - II miejsce  w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii kl. 0 - II
- Łucja Wyszołmierska -III
miejsce  w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii kl. 0 - II
- Faustyna Kosewska - I
miejsce  w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii kl. III - IV
- Sandra Jasionek - II
miejsce  w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii kl. III - IV
- Magdalena Kośnik - I
miejsce  w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii kl. V - VI
- Daria Kossewska - II
miejsce  w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii kl. V - VI
- Gliński Jakub - II miejsce w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej
- Ogrodnik Wiktoria - III miejsce w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej
- Gawkowska Paulina - I miejsce w konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas I - III
- Zaręba Krystian - II
miejsce w konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas I - III
- Zawisza Julia - III
miejsce w konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas I - III
- Wagner Weronika - I
miejsce w konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas IV - VI
- Gliński Jakub - II
miejsce w konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas IV - VI
- Suska Karolina - III
miejsce w konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas IV - VI
- Gawkowski Paweł - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Mój Dinuś"
- Podbielska Kamila -
wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Mój Dinuś"
- Mocarska Klaudia -
wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Mój Dinuś"
- Żach Amelia - 
wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Mój Dinuś"
- Żach Amelia - I miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas 0
- Wagner Gabriela - II
miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas )
- Ciulkin Katarzyna - III
miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas )
- Małkowska Aleksandra - III
miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas I - III
- Kośnik Magdalena - I
miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas IV - VI
- Wagner Weronika - II
miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas IV - VI
- Kossewska Daria - III
miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas IV - VI
- Szabłowski Kamil - I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas III - IV
- Świątkowski Kamil - II miejsce
w Szkolnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas III - IV
- Zaręba Krystian - III miejsce
w Szkolnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas III - IV
- Tyszka Magdalena - I miejsce
w Szkolnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas V - VI
- Kosewska Eliza - II miejsce
w Szkolnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas V - VI
- Ogrodnik Wiktoria - III miejsce
w Szkolnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas V - VI
- Gumkowska Kinga - III miejsce
w Szkolnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas V - VI
- Gliński Jakub - I miejsce w Wewnątrzszkolnym Konkursie Biblijnym
- Wagner Weronika - II miejsce w Wewnątrszkolnym Konkursie Biblijnym
-  Moczarski Michał - II miejsce w Wewnątrzszkolnym Konkursie Biblijnym
- Wagner Szymon - III miejsce w Wewnątrzszkolnym Konkursie Biblijnym
- Zaręba Krystian - I miejsce w szkolnym konkursie "Zbiórka baterii"
- Kossewska Daria - II miejsce w szkolnym konkursie "Zbiórka baterii"
- Moczarski Michał - III miejsce w szkolnym konkursie "Zbiórka baterii"
- Gumowska  Oliwia - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpiecznie w szkole i w domu" w kategorii klas I
- Michalak Nicole -
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpiecznie w szkole i w domu" w kategorii klas I
- Gniazdowski Daniel - II
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpiecznie w szkole i w domu" w kategorii klas I
- Nagórka Karolina -
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpiecznie w szkole i w domu" w kategorii klas II
- Zawisza Julia - II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpiecznie w szkole i w domu" w kategorii klas II
- Śledziewska Amelia - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpiecznie w szkole i w domu" w kategorii kl. II
- Szabłowski Kamil  - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpiecznie w szkole i w domu" w kategorii klas III
- Małkowska Aleksandra -
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpiecznie w szkole i w domu" w kategorii klas III
- Ciulkin Aniela -
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpiecznie w szkole i w domu" w kategorii klas III
- Gałązka Weronika - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpiecznie w szkole i w domu" w kategorii klas IV
- Kośnik Justyna - 
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpiecznie w szkole i w domu" w kategorii klas V
- Suska Karolina -
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpiecznie w szkole i w domu" w kategorii klas V
- Wagner Weronika -
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpiecznie w szkole i w domu" w kategorii klas VI
- Gumkowska Kinga -
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpiecznie w szkole i w domu" w kategorii klas VI
-
  Zawisza Natalia - III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpiecznie w szkole i w domu" w kategorii klas VI

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2014/15

- II miejsce w klasyfikacji generalnej XVII Powiatowych Igrzysk szkół Podstawowych w powiecie ostrowskim

- III miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim w Czwórboju LA chłopców

- III miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim - czwórbój LA chłopców

- I miejsce drużynowo w Powiatowych Zawodach Szkół Podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym chłopców

- II miejsce drużynowo w Powiatowych Zawodach Szkół Podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt

- III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

- I miejsce drużynowo w kategorii chłopców szkół podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Ostrowskiego

- IV miejsce drużynowo w kategorii dziewcząt szkół podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Ostrowskiego

- I miejsce drużynowo w piłce sistkowej chłopców w powiecie ostrowskim

- II miejsce drużynowo w unihokeju dziewcząt w powiecie ostrowskim

- II miejsce drużynowo w unihokeju chłopców w powiecie ostrowskim

- II miejsce drużynowo w mini piłce koszykowej chłopców w powiecie ostrowskim

- III miejsce drużynowo w mini piłce ręcznej chłopców w kategorii szkół podstawowych w powiecie ostrowskim

 - Daria Bazylak -  I miejsce w III Lubotyńskim Biegu o Zdrowie w kategorii dziewcząt kl. I - III 

-  Eliza Kosewska - I miejsce w III Lubotyńskim Biegu o Zdrowie  w kategorii dziewcząt kl. IV - VI 

-  Weronika Wagner - II miejsce w III Lubotyńskim Biegu o Zdrowie  w kategorii dziewcząt kl. IV - VI 

– Aleksandra Legacka - III miejsce w III Lubotyńskim Biegu o Zdrowie w kategorii dziewcząt kl. IV - VI 

-  Marcin Lendzioszek - I miejsce   w III Lubotyńskim Biegu o Zdrowie w kategorii chłopców kl. IV - VI

-  Mikołaj Muszyński - II miejsce w III Lubotyńskim Biegu o Zdrowie w kategorii chłopców kl. IV - VI

– Jacek Czyżewski - III miejsce  w III Lubotyńskim Biegu o Zdrowie w kategorii chłopców kl. IV - VI

- III miejsce drużynowo w mini piłce nożnej chłopców w kategorii szkół podstawowych w powiecie ostrowskim

- I miejsce drużynowo w Powiatowych Biegach o Puchar Starosty Ostrowskiego w kategorii chłopców

- Marcin Lendzioszek - I miejsce w Powiatowych Biegach o Puchar Starosty Ostrowskiego w kategorii chłopców

- Mikołaj Muszyński - II miejsce w Powiatowych Biegach o Puchar Starosty Ostrowskiego w kategorii chłopców