Strona używa cookies
                                                                             
Turniej piłki ręcznej



   





Nagrody Wójta Gminy St. Lubotyń

w roku szkol. 2015/16


Nagrody dla Najlepszego Ucznia:

1. Kosewska Faustyna

2. Szabłowski Kamil

3. Moczarski Michał


Nagrody dla Najlepszego Sportowca:

1. Kossewski Kacper

2. Lubiejewski Bartosz

3. Radwański Michał

4. Tyszka Piotr

Nagroda specjalna za promowanie historii społeczności lokalnej:


1. Legacka Aleksandra

Najlepsi uczniowie

w roku szkol. 2015/16

1. Kosewska Faustyna  - kl. V - 5,45

2. Szabłowski Michał - kl. IVA - 5,36

3. Moczarski Michał - kl. V - 5,30

4. Zaręba Krystian - kl. IVA - 5,18

5. Ciulkin Aniela - kl. IVA - 4,90
     Kulesza Amelia - kl. IVA - 4,90
6. Wróblewska Amelia - kl. V - 4,81
     Brulińska Patrycja - kl. VI - 4,81
     Legacka Aleksandra - kl. VI - 4,81
7. Rakowiecka Dominika - kl. IVA - 4,72
      Walentowicz Karolina - kl. V - 4,72
      Waracka Kinga - kl. VI - 4,72
 8. Świątkowski Kamil - kl. IVA - 4,63
      Brzostek Dominika - kl. V - 4,63
      Głębocka Aleksandra - kl. V - 4,63
      Chełstowska Julia - kl. VI - 4,63
      Tyszka Aleksandra - kl. VI - 4,63
      Matejuk Justyna - kl. VI - 4,63
9. Wybraniak Zuzanna - kl. IVA - 4,54
       Krysiak Julia - kl. V - 4,54
       Wagner Szymon - kl. V - 4,54
       Muszyńska Julia - kl. VI - 4,54
   




Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/16

- Krystian Zaręba - kl. IVA - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego PANDA
- Faustyna Kosewska - kl. V - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Wiersze J. Tuwima" w kategorii klas IV - VI
- Klaudia Moczarska - kl. IIA - III miejsce
w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Wiersze J. Tuwima" w kategorii klas I - III
- Amelia Żach - kl. I  Filia w Podbielu - II miejsce
w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Wiersze J. Tuwima" w kategorii klas I - III
- Julia Chełstowska - kl. VI - wyróżnienie w Międzygminnym Konkursie Literackim "Jan Paweł II - wzór tolerancji i przyjaciel wszystkich ludzi"
- Oliwia Gumowska - kl. IIB - I miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas II
- Daniel Gniazdowski - kl. IIB - II
miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas II
- Łucja Wyszołmierska - kl. IIA - III
miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas II
- Szymon Legacki - kl. IIA - III
miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas II
- Klaudia Moczarska - kl. IIA - III
miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas II
- Amelia Śledziewska - kl. III - I
miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas III
- Alicja Stepnowska - kl. III - II
miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas III
- Jakub Szabłowski - kl. III - III
miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas III
- Ewelina Kosewska - kl. III - III
miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas III
- Łukasz Gawkowski - kl. IVB - I
miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas IV
- Kamil Szabłowski - kl. IVA - II
miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas IV
- Faustyna Kosewska - kl. V - I
miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas V
- Michał Moczarski - kl. V - II
miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas V
- Szymon Wagner - kl. V - III
miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas V
- Aleksandra Tyszka - kl. VI - I
miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas VI
- Justyna Matejuk - kl. VI - I
miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas VI
- Patrycja Brulińska - kl. VI - II
miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas VI
- Julia Muszyńska - kl. VI - III
miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym w kategorii klas VI
- Krystian Zaręba - kl. IVA - I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angieslkiego w kategorii klas IV
- Daria Bazylak - kl. IVA - I
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angieslkiego w kategorii klas IV
- Michał Moczarski - kl. V - I
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angieslkiego w kategorii klas V
- Szymon Sylwester Wagner - kl. V - II
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angieslkiego w kategorii klas V
- Faustyna Kosewska - kl. V - III
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angieslkiego w kategorii klas V
- Julia Muszyńska - kl. VI - I
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angieslkiego w kategorii klas VI
- Justyna Matejuk - kl. VI - II
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angieslkiego w kategorii klas VI
- Patrycja Brulińska - kl. VI  - III
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angieslkiego w kategorii klas VI
- Brulińska Patrycja - kl. VI - I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym
- Kosewska Faustyna - kl. V - II  
miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym
- Tyszka Aleksandra - kl. VI - III
miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym
- Karolina Nagórka - kl. III - I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Humor w wierszu i piosence"
- Nikola Kaczmarczyk - kl. IA - II
miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Humor w wierszu i piosence"
- Igor Pękała - kl. IVB - II
miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Humor w wierszu i piosence"
- Roksana Suska - kl. III - III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Humor w wierszu i piosence"
- Julia Maliszewska - kl. IA - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza okładka książki" w kategorii klas I
- Kornelia Zadroga - kl. IB - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza okładka książki" w kategorii klas I
- Klaudia Mocarska - kl. IA - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza okładka książki" w kategorii klas I
- Natalia Brzozowska  - kl. IIB - I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza okładka książki" w kategorii klas II
- Maja Gumkowska - kl. IIA - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza okładka książki" w kategorii klas II
- Klaudia Moczarska - kl. IIA - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza okładka książki" w kategorii klas II
- Roksana Suska - kl. III - I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza okładka książki" w kategorii klas III
- Alicja Stepnowska - kl. III - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza okładka książki" w kategorii klas III
- Oliwia Mocarska - kl. III - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza okładka książki" w kategorii klas III
- Kamil Szabłowski - kl. IVA - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza zakładka do książki"
- Julia Chełstowska - kl. VI - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza zakładka do książki"
- Faustyna Kośnik - kl. IVB - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza zakładka do książki"
- Legacka Aleksandra - kl. VI - laureat Powiatowego Konkursu Literackiego "Historia ruchu strażackiego w Polsce na przykładzie lokalnej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej"
- Kosewska Faustyna - kl. V - wyróżnienie w Kangurze Matematycznym w kategorii klas V
- Kosewska Faustyna - kl. V - tytuł finalisty Międzynarodowego Konkursu Matematycznego  PANGEA 2015/2016
- Kosewska Faustyna - kl. V - wyróżnienie w eliminacjach powiatowych XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem "W trosce o nasze bezpieczeństwo"
- Szabło0wski Kamil - kl. IVA -
wyróżnienie w eliminacjach powiatowych XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem "W trosce o nasze bezpieczeństwo"
- Kobiałka Szymon - kl. V - I miejsce w etapie gminnym turnieju BRD
- Legacka Aleksandra - kl. VI - II miejsce
w etapie gminnym turnieju BRD
-Wagner Szymon - kl. V - III miejsce
w etapie gminnym turnieju BRD
- Muszyńska Julia - kl. VI - IV miejsce
w etapie gminnym turnieju BRD
- Szabłowski Kamil - kl. IVA - wyróżnienie w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "W trosce o nasze bezpieczeństwo"
- Kosewska Faustyna -kl. V -   
wyróżnienie w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "W trosce o nasze bezpieczeństwo"
- Kaczmarczyk Nikola - kl. IA - I miejsce w konkursie plastycznym "Jan Paweł II - świadek miłosierdzia"  w  kategorii klas 0 - III
- Matejak Julia - kl. II Filia w Podbielu - II
miejsce w konkursie plastycznym "Jan Paweł II - świadek miłosierdzia"  w  kategorii klas 0 - III
- Nagórka Karolina - kl. III - III
miejsce w konkursie plastycznym "Jan Paweł II - świadek miłosierdzia"  w  kategorii klas 0 - III
- Gumowska Oliwia - kl. IIB - III
miejsce w konkursie plastycznym "Jan Paweł II - świadek miłosierdzia"  w  kategorii klas 0 - III
- Mikołaj Pietryszyn - kl. 0 Filia w Podbielu - wyróżnienie 
w konkursie plastycznym "Jan Paweł II - świadek miłosierdzia"  w  kategorii klas 0 - III
- Wróblewska Amelia - kl. V - II
miejsce w konkursie plastycznym "Jan Paweł II - świadek miłosierdzia"  w  kategorii klas IV - VI
- Krysiak Julia - kl. V - III
miejsce w konkursie plastycznym "Jan Paweł II - świadek miłosierdzia"  w  kategorii klas IV - VI
- Brzostek Dominika - kl. V - wyróżnienie 
w konkursie plastycznym "Jan Paweł II - świadek miłosierdzia"  w  kategorii klas IV - VI
- Kulesza Martyna Jessica - kl. V 
- wyróżnienie w konkursie plastycznym "Jan Paweł II - świadek miłosierdzia"  w  kategorii klas IV - VI
- Jasionowska Katarzyna - kl. IVB 
- wyróżnienie w konkursie plastycznym "Jan Paweł II - świadek miłosierdzia"  w  kategorii klas IV - VI
- Sachmata Karolina - kl. III - I miejsce w konkursie "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna"
-  Brzostek Dominika - kl. V - II
miejsce w konkursie "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna"
- Bazylak Daria - kl. IVA - III
miejsce w konkursie "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna"
- Kowalczyk Wiktor - kl. 0A - wyróznienie 
w konkursie "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna"
- Suska Roksana - kl. III -  
wyróznienie  w konkursie "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna"
- Krysiak Julia - kl. V -
wyróznienie  w konkursie "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna"
- Gumowska Oliwia - kl. IIA - I miejsce w konkursie plastycznym  "Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje"
w kategorii klas 0 - III
- Brzozowska Natalia - kl. IIB - II miejsce w konkursie plastycznym  "Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje" w kategorii klas 0 - III
- Świątkowska Weronika - kl. IA - III
miejsce w konkursie plastycznym  "Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje" w kategorii klas 0 - III
- Zadroga Kornelia - kl. IB - III miejsce w konkursie plastycznym  "Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje" w kategorii klas 0 - III
- Szabłowski Kamil  - kl. IVA - I miejsce w konkursie plastycznym  "Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje" w kategorii klas IV - VI
- Legacka Aleksandra - kl. VI - II  
miejsce w konkursie plastycznym  "Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje" w kategorii klas IV - VI
- Wróblewska Amelia - kl. V - III
miejsce w konkursie plastycznym  "Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje" w kategorii klas IV - VI
- Nagórka Antoni - kl. 0 Filia w Podbielu - I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii kl. 0
- Szyszkowski Jakub - kl. 0 - II
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii kl. 0
-  Lendzioszek Alicja - kl. 0 - III
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii kl. 0
- Wybraniak Jakub - kl. 0 Filia w Podbielu - III
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii kl. 0
- Śledziewska Amelia - kl. III - I
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii kl. I - III
- Nagórka Karolina - kl. III - IV
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii kl. I - III
- Kulesza Amelia - kl. IVA - I
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii kl. IV - VI
- Justyna Matejuk - kl. VI - III 
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii kl. IV - VI
- Pękała Igor - kl. IVB - IV
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii kl. IV - VI
- Moczarski Michał - kl. V - I miejsce w Gminnym Turnieju Pożarniczym
- Laskowski Mariusz - kl. V - III miejsce w Gminnym Turnieju Pożarniczym
- Szabłowski Jakub - kl. III - I miejsce w "Szkolnym dyktandzie" w kategorii klas III - IV
- Szabłowski Kamil - kl. IVA - II miejsce w "Szkolnym dyktandzie" w kategorii klas III - IV
- Wróblewski Wiktor - kl. III - III miejsce w "Szkolnym dyktandzie" w kategorii klas III - IV
- Waracka Kinga - kl. VI - I miejsce w "Szkolnym dyktandzie" w kategorii klas V - VI
- Moczarski Michał - kl. V - II
miejsce w "Szkolnym dyktandzie" w kategorii klas V - VI
- Wagner Szymon Sylwester - kl. V - III
miejsce w "Szkolnym dyktandzie" w kategorii klas V - VI
- Szyszkowski Jakub - kl. 0A - I miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek  w kategorii klas "0"
- Nagórka Antoni - kl. 0 Filia w Podbieliu - II
miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek  w kategorii klas "0"
- Lendzioszek Alicja - kl. 0B - III
miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek  w kategorii klas "0"
- Gawkowska Paulina - kl. IIB - II 
miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek  w kategorii klas I - III
- Jabłonka  Karolina - kl. II Filia w Podbielu - III
miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek  w kategorii klas I - III
- Matejuk Justyna - kl. VI - II
miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek  w kategorii klas IV - VI
- wyróżnienie w  konkursie "Zbiórka zużytych baterii 2015" organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
- Brzostek Dominika - kl. V - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJA KARTKA BOZONARODZENIOWA"
- Wysocka Emilia- kl. VI - I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJA KARTKA BOZONARODZENIOWA"
- Zawisza Julia - kl. III - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJA KARTKA BOZONARODZENIOWA"
- Krysiak Natalia - kl. III - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJA KARTKA BOZONARODZENIOWA"
- Kowalczyk Wiktor - kl. 0A - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJA KARTKA BOZONARODZENIOWA"
- Tyszka Zofia - kl. IA - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJA KARTKA BOZONARODZENIOWA"
- Tyszka Wiktoria - kl. III - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJA KARTKA BOZONARODZENIOWA"
- Bączyk Kamil - kl. IVB - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJA KARTKA BOZONARODZENIOWA"
- Krysiak Julia - kl. V - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJA KARTKA BOZONARODZENIOWA"
- Gumowska Oliwia - kl.IIB - I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Recytuj wiersze Wandy Chotomskiej"
- Podbielska Agata - kl. IVA - I
miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Recytuj wiersze Wandy Chotomskiej"
- Brzozowska Natalia - kl. IIB - II
miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Recytuj wiersze Wandy Chotomskiej"
- Nagórka Karolina - kl. III - II
miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Recytuj wiersze Wandy Chotomskiej"
- Kulesza Amelia - kl. IVA - III
miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Recytuj wiersze Wandy Chotomskiej"
- Laskowski Sebastian - kl. IIB - III
miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Recytuj wiersze Wandy Chotomskiej"
- Kosewska Faustyna - kl. V - I miejsce w Wewnątrzszkolnym Konkursie Biblijnym
- Muszyńska Julia - kl. VI - II
miejsce w Wewnątrzszkolnym Konkursie Biblijnym
- Moczarski Michał - kl. V - III
miejsce w Wewnątrzszkolnym Konkursie Biblijnym
- Zaręba Krystian - kl. IVA - III
miejsce w Wewnątrzszkolnym Konkursie Biblijnym



Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2015/16

- IV miejsce w klasyfikacji generalnej XVIII Powiatowych Igrzysk Sportowych Szkół Podstawowych w powiecie ostrowskim

- II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Szkół Podstawowych w czwórboju LA chłopców

- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Szkół Podstawowych chłopców w mini piłce siatkowej

-  I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Szkół Powiatowych dziewcząt w unihokeju

- II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Szkół Podstawowych chłopców  w unihokeju

- III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Szkół Podstawowych  w  mini koszykówce dziewcząt

- Ewelina Kosewska - kl. III - I miejsce w IV Lubotyńskim Biegu o Zdrowie w kategorii klas I - III dziewcząt

 - Karolina Sachmata -  kl. III - II miejsce w IV Lubotyńskim Biegu o Zdrowie w kategorii klas I - III dziewcząt 

– Natalia Krysiak - kl. III - III miejsce w IV Lubotyńskim Biegu o Zdrowie w kategorii klas I - III dziewcząt 

 - Franciszek Kossewski - kl. III - I miejsce w IV Lubotyńskim Biegu o Zdrowie w kategorii klas I - III chłopców

- Wiktor Wróblewski-   kl. III - II miejsce w IV Lubotyńskim Biegu o Zdrowie w kategorii klas I - III chłopców

 - Piotr Legacki -  kl. III - III miejsce w IV Lubotyńskim Biegu o Zdrowie w kategorii klas I - III chłopców

 - Kinga Bazylak -  kl. V - I miejsce w IV Lubotyńskim Biegu o Zdrowie w kategorii klas IV - VI dziewcząt

 - Emilia Wysocka - kl. VI - II miejsce w IV Lubotyńskim Biegu o Zdrowie w kategorii klas IV - VI dziewcząt

 – Aleksandra Legacka - kl. Vi - III miejsce w IV Lubotyńskim Biegu o Zdrowie w kategorii klas IV - VI dziewcząt

  - Bartosz Lubiejewski - kl.  VI -  I  miejsce w IV Lubotyńskim Biegu o Zdrowie w kategorii klas IV - VI chłopców

 - Maciej Smakosz - kl. VI - II  miejsce w IV Lubotyńskim Biegu o Zdrowie w kategorii klas IV - VI chłopców

- Rafał Ogrodnik - kl. V - III miejsce w IV Lubotyńskim Biegu o Zdrowie w kategorii klas IV - VI chłopców