Strona używa cookies
                                                                             
Turniej piłki ręcznej



   



Nagrody Wójta Gminy Stary Lubotyń

w  roku szkol. 2016/17

1.Faustyna Kosewska - kl. VI - śr. 5,45
2. Natalia Adamczyk - kl. IVA - śr. 5,40
3. Kamil Szabłowski - kl. VA - śr. 5,36

Najlepsi uczniowie

w  roku szkol. 2016/17

1.     Kosewska Faustyna – kl. VI – 5,45

2.     Adamczyk Natalia - kl. IVA – 5,40

3.     Szabłowski Kamil - kl. VA - 5,36

4.     Śledziewska Amelia - kl. IVB - 5,24

5.     Zaręba Krystian – kl. VA – 5,18

6.     Gliński Michał - kl. IVA – 5,00

7.     Wróblewski Wiktor -  kl. IVA – 5,00

8.     Wybraniak Malwina -  kl. IVA – 5,00

9.     Mocarska Oliwia – kl. IVB – 5,00

10.                       Moczarski Michał – kl. VI – 5,00

11.                       Stepnowska Alicja – kl. IVB – 4,90

12.                       Zawisza Julia - kl. IVA - 4,90

13.                       Glińska Paulina – kl. VI – 4,90

14.                       Wróblewska Amelia – kl. VI – 4,90

15.                       Kulesza Amelia – kl. VA – 4,90

16.                       Romanowska Nikola - kl. IVA – 4,81

17.                       Ciulkin Aniela – kl. VA – 4,81

18.                       Podbielska Patrycja-  kl. IVA – 4,72

19.                       Świątkowski Kamil – kl. VA – 4,72

20.                       Brzostek Dominika – kl. VI – 4,72

21.                       Kosewska Ewelina – kl. IVB – 4,63

22.                       Walentowicz Karolina – kl. VI – 4,63

23.                       Rakowiecka Dominika – kl. VA – 4,63

24.                       Wagner Szymon Sylwester – kl. VI – 4,63

25.                        Krysiak Julia – kl. VI – 4,63

26.                       Nagórka Karolina – kl. IVB -4,54

27.                       Sachmata Karolina – kl. IVB – 4,54

28.                       Bazylak Daria – kl. VA – 4,54

29.                       Wybraniak Zuzanna – kl. VA – 4,54

30.                       Podbielska Agata – kl. VA – 4,54

31.                       Jasionowska Katarzyna – kl. VB – 4,54

32.                       Podbielska Ewa – kl. VB – 4,54



Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/17

-Malwina Wybraniak - kl. IVA - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie  Języka Angielskiego PANGEA w kategorii kl. IV
- Krystian Zaręba - kl. VA - III
miejsce w Ogólnopolskim Konkursie  Języka Angielskiego PANGEA w kategorii kl. V
- Kamil Szabłowski - kl. VA - IX
miejsce w Ogólnopolskim Konkursie  Języka Angielskiego PANGEA w kategorii kl. V
-Aleksandra Małkowska - kl. VA - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Wiersze dla mamy" w kategorii klas IV - VI
- Faustyna Kosewska - kl. VI - II
miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Wiersze dla mamy" w kategorii klas IV - VI
- Oliwia Gumowska - kl. IIIB - I
miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Wiersze dla mamy" w kategorii klas I- III
- Gabriela wagner - kl. IIA - II
miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Wiersze dla mamy" w kategorii klas I- III
- Paulina Gawkowska - kl. IIIB - III
miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Wiersze dla mamy" w kategorii klas I- III
-Malwina Wybraniak -kl. IVA -  I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego PANDA w kategorii klas IV
- Krystian Zaręba - kl. VA - III
miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego PANDA w kategorii klas  V
- Julia Olszewska -kl . I - I miejsce e szkolnym konkursie plastycznym "Zakładka do ulubionej książki"
- Jakub Szyszkowski - II
miejsce e szkolnym konkursie plastycznym "Zakładka do ulubionej książki"
- Wioleta Nagórka - kl. I - III
miejsce e szkolnym konkursie plastycznym "Zakładka do ulubionej książki"
- Oliwia Gumowska - kl. IIIB - I miejsce w XII Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - Patronie Szkoły w kategorii klas III
- Ewa Walentowicz - kl. IIIA - II
miejsce w XII Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - Patronie Szkoły w kategorii klas III
- Natalia Brzozowska - kl. IIIB - III
miejsce w XII Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - Patronie Szkoły w kategorii klas III
- Paulina Gawkowska - kl. IIIB - III
miejsce w XII Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - Patronie Szkoły w kategorii klas III
- Kuba Świątkowski - kl. IIIA - III
miejsce w XII Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - Patronie Szkoły w kategorii klas III
- Natalia Adamczyk - kl. IVA - I
miejsce w XII Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - Patronie Szkoły w kategorii klas IV
- Alicja Stepnowska - kl. IVB - II
miejsce w XII Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - Patronie Szkoły w kategorii klas IV
- Oliwia Mocarska - kl. IVB - III
miejsce w XII Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - Patronie Szkoły w kategorii klas IV
- Jakub Szabłowski - kl. IVB - III
miejsce w XII Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - Patronie Szkoły w kategorii klas IV
- Michał Gliński - kl. IVA - III
miejsce w XII Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - Patronie Szkoły w kategorii klas IV
- Daria Bazylak - kl. VA - I
miejsce w XII Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - Patronie Szkoły w kategorii kl. V
- Kamil Świątkowski - kl. VA - II  
miejsce w XII Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - Patronie Szkoły w kategorii klas V
- Krystian Zaręba - kl. VA - III miejsce w XII Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - Patronie Szkoły w kategorii klas V
- Faustyna Kosewska - kl. VI - I
miejsce w XII Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - Patronie Szkoły w kategorii klas VI
Dominika Brzostek - kl. VI - II
miejsce w XII Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - Patronie Szkoły w kategorii klas VI
-Karolina Walentowicz - kl. VI - III
miejsce w XII Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - Patronie Szkoły w kategorii klas VI
- Kamila Podbielska - kl. 0A - i miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. "0"
- Weronika Lubak - kl. 0A - II
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. "0"
- Katarzyna Kaczmarczyk - kl. 0A - II
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. "0"
- Aleksander Laskowski - kl. 0B - III
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. "0"
- Emilia Kacprzyk - kl. 0B - III
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. "0"
- Jakub szyszkowski - kl. I - I
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. I - II
-Zuzanna Wyszołmierska - kl. IIB - II
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. I - II
Nikola Kaczmarczyk - kl. IIA - II
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. I - II
Julia Urbanika - kl. IIB - III
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. I - II
-Oliwia Gumowska - kl. IIIB - I
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. III
-Nicole Michalak - kl. IIIB - I
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. III
- Maja Gumkowska - kl. IIIA - II
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. III
- Wiktoria Kaczmarczyk - kl. IIIB - II
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. III
- Natalia Brzozowska - kl. IIIB - III
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. III
- Alicja Stepnowska - kl. IVB - I
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. IV - VI
-Nikola Romanowska - kl. IVA - I
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. IV - VI
- Krystian  Zaręba - kl. VA - II 
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. IV - VI
- Amelia Kulesza - kl. VA - II
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. IV - VI
- Michał Gliński - kl. IVA - III
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. IV - VI
-Agata Podbielska - kl. VA - III
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. IV - VI
- Wiktor Wróblewski - kl. IVA - III
miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Każdemu sercu bliska ochrona śrdowiska w kategorii kl. IV - VI
- Kamila Podbielska - kl. 0A - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas "0"
- Emilia Szymańska - kl. 0B - I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas "0"
- Agata Walentowicz - kl. 0C - I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas "0"
- Antoni Nagórka - kl. 0A - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas "0"
-Aleksandra Romanik - kl. 0B - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii kl. "0"
- Jakub Jasionek - kl. 0C - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas "0"
- Weronika Lubak - kl. 0A - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas "0"
- Zofia Podbielska - kl. 0B - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas "0"
- Zofia Marciniak - kl. 0C - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas "0"
- Błażej strzeszewski - kl. I - I 
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas I
- Jakub Wybraniak - kl. I - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas I
- Jakub Powojski - kl. I - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas I
- Gabriela Wagner - kl. IIA _ I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas II
- Jan Kacprzyk - kl. IIB - I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas II
-Zofia Wróblewska - kl. IIA - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas II
- Amelia Żach - kl. IIB - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas II
- Zofia Tyszka - kl. IIA - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas II
- Paweł Tyszka - kl. IIB - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas II
- Karolina Jabłonka - kl. IIIA - I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas III
- Nicole Michalak - kl. IIIB - I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas III
- Oliwia Śledziewska - kl. IIIA - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii kl. III
- Wiktoria Kaczmarczyk - kl. IIIB - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii klas III
- Michał szabłowski - kl. IIIA - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii kl. III
- Natalia Brzozowska - kl. IIIB - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Jem zdrowo i kolorowo" w kategorii kl. III
- Malwina Wybraniak - kl. IVA -  I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl. IV
- Nikola Romanowska - kl. IVA - II
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl.  IV
- Mateusz Smakosz  - kl. IVB - III
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl.  IV
- Kamil Szabłowski - kl. VA - I
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl.  V
- Krystian Zaręba - kl. VA - II
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl.  V
- Amelia Kulesza - kl. VA - III
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl.  V
- Szymon Wagner - kl. VI - I
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl.  VI
- Michał Moczarski - kl. VI - II
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl.  VI
- Przemysław Podbielski - III
miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii kl.  VI
- Paulina Glińska - kl. VI -  I miejsce w Gminnym Turnieju BRD
- Urszula Grabińska - kl. VI - II
miejsce w Gminnym Turnieju BRD
- Szymon Kobiałka - kl. VI - II
miejsce w Gminnym Turnieju BRD
- Szymon Wagner - kl. VI -  I
miejsce w Gminnym Turnieju BRD
- Natalia Adamczyk - kl. IVA - I miejsce w szkolnym konkursie multimedialnym "Moja szkoła - moja mała ojczyzna"
- Paulina Gawkowska - kl. IIIB - II
miejsce w szkolnym konkursie multimedialnym "Moja szkoła - moja mała ojczyzna"
- Julia Zawisza - kl. IVA - II
miejsce w szkolnym konkursie multimedialnym "Moja szkoła - moja mała ojczyzna"
- Faustyna Kosewska - kl. VI - III
miejsce w szkolnym konkursie multimedialnym "Moja szkoła - moja mała ojczyzna"
- Amelia Śledziewska - kl. IVB - IV miejsce w szkolnym konkursie multimedialnym "Moja szkoła - moja mała ojczyzna"
- Oliwia  Śledziewska - kl. IIIA - IV
miejsce w szkolnym konkursie multimedialnym "Moja szkoła - moja mała ojczyzna"
- Maja Szymańska - kl. IIA - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moja pisanka" w kategorii klas 0 - III
- Wioleta Nagórka - kl. I - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moja pisanka" w kategorii klas 0 - III
- Karol Jasionek - kl. IIIB - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moja pisanka" w kategorii klas 0 - III
- Amelia Śledziewska - kl. IVB - I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moja pisanka" w kategorii klas IV - VI
- Aleksandra Małkowska - kl. VA - II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moja pisanka" w kategorii klas IV - VI
- Aleksandra Głębocka - kl. VI - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moja pisanka" w kategorii klas IV - VI
- Magdalena Jasionek - kl. 0B - I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas "0"
- Magda Olszewska - kl. 0A - II  
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas "0"
- Oliwia Gumowska - kl. IIIB - I
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas I - III
- Zuzanna Wyszołmierska - kl. IIB - II
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas I - III
- Paulina Gawkowska - kl. IIIB - III
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas I - III
- Gabriela Wagner - kl. IIA - III 
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas I - III
- Łucja Wyszołmierska - kl. IIIA - wyróżnienie
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas I - III
- Sandra Jasionek - kl. VI - I
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas IV - VI
- Amelia Śledziewska - kl. IVB - II
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas IV - VI
- Aleksandra Małkowska - kl. VA - III
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas IV - VI
- Igor Pękała - kl. VB - wyróżnienie
miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki w kategorii klas IV - VI
-  Krzysztof Konopka - kl. 0C - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas "0"
- Natalia Malicka - kl. 0B - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas "0"
- Maja Stawierej - kl. 0A - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas "0"
- Jakub Szyszkowski - kl;. I - I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas i
- Jakub Powojski - kl. I - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas I
- Martyna Małkowska - kl. I - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas I
- Magdalena Sachmata - kl. IIA - I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas II
- Zofia Wróblewska - kl. IIA - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas II
- Kornelia zadroga - kl. IIB - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas II
- Aleksandra Grabowska - kl. IIIB - I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas III
- Klaudia Moczarska - kl. IIIA - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas III
- Oliwia Gumowska - kl. IIIB - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas III
- Roksana Suska - kl. IVB - I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas IV
- Natalia Adamczyk - kl. IVA - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas IV
- Julia Zawisza - kl. IVA - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas IV
- Katarzyna Jasionowska - kl. VB - I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas V
- Kamil Szabłowski - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas V
- Dominika Rakowiecka - kl. VA - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas V
- Faustyna Kosewska - kl. VI - I
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas VI
- Amelia Wróblewska - kl. VI - II
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas VI
- Paulina Glińska - kl. VI - III
miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie" w kategorii klas VI
- Szymon Sylwester Wagner - kl. VI - I miejsce w Gminnym Konkursie Pożarniczym
- Michał Moczarski - kl. VI - III miejsce w Gminnym Konkursie Pożarniczym
- Magdalena Jasionek - kl. 0B - I miejsce w IV Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas "0"
- Zofia Grądzka - kl. 0C - III  
miejsce w IV Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas "0"
-Oliwia Gumowska - kl. IIIB - I
miejsce w IV Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas I - III
- Jakub Szyszkowski - kl. I - II
miejsce w IV Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas I - III
- Zuzanna Wyszołmierska - kl. IIB - III miejsce w IV Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas I - III
- Sandra Jasionek - kl. VI - I
miejsce w IV Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas IV - VI
- Aleksandra Małkowska - kl. VA - II
miejsce w IV Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas IV - VI
- Paulina Glińska - kl. VI - I miejsce w Wewnątrzszkolnym Konkursie Biblijnym
- Zuzanna Wybraniak - kl. VA - II miejsce w  
Wewnątrzszkolnym Konkursie Biblijnym
- Michał Moczarski - kl. VI - III miejsce w
Wewnątrzszkolnym Konkursie Biblijnym
- Karolina Nagórka - kl. IVB - III miejsce w etapie powiatowym Konkursu Recytatoskiego "Ocalić od zapomnienia"
- Karolina Nagórka - kl. IVA - I miejsce w etapie szkolnym Konkursu Recytatorskiego "Ocalić od zapomnienia" w kategorii klas IV - VI
- Amelia Kulesza - kl. VA -
I miejsce w etapie szkolnym Konkursu Recytatorskiego "Ocalić od zapomnienia" w kategorii klas IV - VI
- Faustyna Kosewska - kl. VI -
I miejsce w etapie szkolnym Konkursu Recytatorskiego "Ocalić od zapomnienia" w kategorii klas IV - VI
- Oliwia Gumowska - kl. IIIB -
I miejsce w etapie szkolnym Konkursu Recytatorskiego "Ocalić od zapomnienia" w kategorii klas I - III
- Katarzyna Moczarska - kl. IIB - I miejsce w etapie szkolnym Konkursu Recytatorskiego "Ocalić od zapomnienia" w kategorii klas I - III
- Gabriela Wagner - kl. IIA - I
 miejsce w etapie szkolnym Konkursu Recytatorskiego "Ocalić od zapomnienia" w kategorii klas I - III
- Kinga Ciskowska - kl. VI - I miejsce w parafialnym  komkursie plastycznym "Tajemnice różańcowe"
- Kronelia zadroga - kl. IIB - I
miejsce w parafialnym  komkursie plastycznym "Tajemnice różańcowe"
- Ewa Walentowicz - kl. IIIA - I
miejsce w parafialnym  komkursie plastycznym "Tajemnice różańcowe"
- Patrycja Podbielska - kl. IVA - I
miejsce w parafialnym  komkursie plastycznym "Tajemnice różańcowe"
- Paulina Gawkowska - kl. IIIB - I
miejsce w parafialnym  komkursie plastycznym "Tajemnice różańcowe"
- Adam Bartkiewicz - kl. VA - II miejsce w parafialnym  komkursie plastycznym "Tajemnice różańcowe"
- Bartłomiej Marciniak - kl. IIB - II
miejsce w parafialnym  komkursie plastycznym "Tajemnice różańcowe"
- Natlia Adamczyk - kl. IVA - II
miejsce w parafialnym  komkursie plastycznym "Tajemnice różańcowe"
- Oliwia Gumowska - kl. IIIB - II
miejsce w parafialnym  komkursie plastycznym "Tajemnice różańcowe"
- Nikola Kaczmarczyk - kl. IIA - II
miejsce w parafialnym  komkursie plastycznym "Tajemnice różańcowe"
- Gabriela Wagner - kl. IIA - II
miejsce w parafialnym  komkursie plastycznym "Tajemnice różańcowe"
- Mateusz jamiołkowski - kl. IIIB - III miejsce w parafialnym  komkursie plastycznym "Tajemnice różańcowe"
- Aneta Jamiołkowska - kl. IIIA - III
miejsce w parafialnym  komkursie plastycznym "Tajemnice różańcowe"
- Dominik Kaczmarczyk - kl. IVB - III
miejsce w parafialnym  komkursie plastycznym "Tajemnice różańcowe"
- Bartosz Jamiołkowski  - kl. I - III
miejsce w parafialnym  komkursie plastycznym "Tajemnice różańcowe"
- Piotr Kacprzyk - kl. VA - III
miejsce w parafialnym  komkursie plastycznym "Tajemnice różańcowe"

Osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2016/17

- I miejsce drużynowo w powiatowych Igrzyskach Szkół Podstawowych w unihokeju chłopców
- II  miejsce drużynowo w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- Paulina Gawkowska - Kl. IIIB - I miejsce w V Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii dziewcząt kl. I - III
- Natalia Brzozowska - kl. IIIB - II
miejsce w V Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii dziewcząt kl. I - III
- Magdalena sachmata - kl. IIA - III  miejsce w V Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii dziewcząt kl. I - III
- Kacper Leszczyński - kl. IIIA - I
miejsce w V Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii chłopców kl. I - III
- Jakub Strzeszewski - kl. IIIA - II
miejsce w V Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii chłopców kl. I - III
- Michał Szabłowski - kl. IIIA - III
miejsce w V Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii chłopców kl. I - III
- Daria Bazylak - kl. VA - I
miejsce w V Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii dziewcząt kl. IV - VI
- Faustyna Kosewska i kl. VI - II
miejsce w V Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii dziewcząt kl. IV - VI
- Natalia Krysiak - kl. IVB - III
miejsce w V Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii dziewcząt kl. IV - VI
- Rafał Ogrodnik - kl. VI - I
miejsce w V Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii chłopców kl. IV - VI
- Szymon Kobiałka - kl. VI - II
Imiejsce w V Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii chłopców kl. IV - VI
- Dominik Wojsz - kl. VA - III  miejsce w V Lubotyńskim Biegu po Zdrowie w kategorii chłopców kl. IV - VI