Strona używa cookies
                                                                             
Turniej piłki ręcznej   

Uczniowie naszej szkoły włąćzyli się do bicia rekordu Guinnessa i wzięli udział w największej lekcji wychowania fizycznego na warszawskim Torwarze, gdzie spotkało się ponad 5 tysięcy dzieci z całego kraju.
Głównym celem tego wydarzenia organizowanego przez Artura Siódmiaka - byłego reprezentanta naszego kraju w piłce ręcznej - była promocja sportu, a zwłaszcza piłki ręcznej wśród dzieci i zachęcania ich do aktywnego spędzania czasu.
Uczniowie mogli spotkaćwielkie gwiazdy polskiego sportu i pod ich okiem  mieli okazję spróbować swoich sił w różnego rodzaju sportach ogólnorozwojowych. Na głównej płycie  Torwaru przygotowano wiele przyrządów do ćwiczeń z różnych dziedzin sportowych, na których jednocześnie trenowało killkaset dzieci, a zabawa przy tym była przednia.
 Z udziałem uczniów z naszej szkoły rekord Guinnessa na największą lekcję WF-u został pobity,  w pamięci uczniów pozostaną wspaniałe wspomnienia, a w prywatnych zbiorach autografy sportowców...
Udział w niecodziennej i wspaniałej lekcji wychowania fizycznego zorganizowała p. Wiesława Kolankowska wraz z p. Dorotą Jaroszewską i p. Dorotą Glińską.