Strona używa cookies
Turniej piłki ręcznej

Plan zajęć pozalekcyjnych
w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II – Papieża Polaka w Starym Lubotyniu
w roku szkol. 2017/18

 

Dzień tygodnia

Godziny zajęć

Nazwa zajęć pozalekcyjnych

Nauczyciel prowadzący

 

Poniedziałek

7.30 -8.30

Zajęcia rewalidacyjne

Irena Kozikowska

 

8.05 -8.50

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Mariola Żyłowska

 

8.05 – 8.50

Chór

Daniela Sobieska

 

8.05 -8.50

Zajęcia logopedyczne

Aneta Dzieniszewska

 

12.50 -13.50

Zajęcia rewalidacyjne

Irena Kozikowska

 

13.40-14.05

Zajęcia logopedyczne

Aneta Dzieniszewska

 

13.45 -14.45

Zajęcia rewalidacyjne

Tomasz Bębenek

 

13.55 -14.55

Zajęcia rewalidacyjne

Irena Kozikowska

 

14.35 -15.20

SKS

Wiesława Kolankowska

 

14.35 -15.35

Zajęcia rewalidacyjne

Bożena Parda

 

14.45 -15.45

Zajęcia rewalidacyjne

Tomasz Bębenek

 

Wtorek

7.30 -8.30

Zajęcia rewalidacyjne

Irena Kozikowska

 

7.45 – 8.45

Zajęcia rewalidacyjne

Bożena Parda

 

8.00 -8.45

Zajęcia wspierające

Olga Zakrzewska

 

12.00 – 13.00

Zajęcia rewalidacyjne

Bożena Parda

 

12.50 – 13.50

Zajęcia rewalidacyjne

Irena Kozikowska

 

12.45 -13.30

Zajęcia logopedyczne

Aneta Dzieniszewska

 

13.35 -14.00

Zajęcia logopedyczne

Aneta Dzieniszewska

 

13.45 -14.30

Koło teatralne

Irena Kozikowska

 

14.35  -15.20

Koło biblijne

Dorota Glińska

 

14.35 -15.20

Zajęcia wspierające

Małgorzata Jasionek

 

19.00 – 20.00

Zajęcia fitness

Edyta Radziejewska

 

Środa

7.30 -8.30

Zajęcia rewalidacyjne

Irena Kozikowska

 

7.45 -8.30

Gimnastyka korekcyjna

Daniela Sobieska

 

7.50 -8.50

Zajęcia rewalidacyjne

Dorota Glińska

 

8.00 -8.45

Koło matematyczne

Elżbieta Pecko

 

8.00 -8.45

Zajęcia wspierające

Olga Zakrzewska

 

8.10 – 8.55

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Małgorzata Wajszczyk

 

8.55 – 9.15

Zajęcia logopedyczne

Aneta Dzieniszewska

 

9.20-9.45

Zajęcia logopedyczne

Aneta Dzieniszewska

 

9.50 – 10.10

Zajęcia logopedyczne

Aneta Dzieniszewska

 

10.15-10.40

Zajęcia logopedyczne

Aneta Dzieniszewska

 

12.50 – 13.35

Zajęcia logopedyczne

Aneta Dzieniszewska

 

13.00 -14.00

Zajęcia rewalidacyjne

Bożena Parda

 

13.45 – 14.45

Zajęcia rewalidacyjne

Irena Kozikowska

 

14.35 – 15.20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Elżbieta Pecko

 

15.20 -16.20

Zajęcia sportowe

Wiesława Kolankowska

 

15.20 -16.20

Zajęcia sportowe

Dorota Jaroszewska

 

Czwartek

7.30 -8.30

Zajęcia rewalidacyjne

Irena Kozikowska

 

7.50 – 8.50

Zajęcia rewalidacyjne

Dorota Glińska

 

7.50 -8.35

Zajęcia wspierające

Bożena Parda

 

8.00 -8.45

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Tatiana Bazylak

 

8.00 -8.45

Koło języka polskiego

Beata Jasionowska

 

8.05 -8.50

Zajęcia wspierające / koło plastyczne

Janina Bułatowicz

 

8.10 -8.55

Koło języka polskiego

Małgorzata Wajszczyk

 

8.55 – 9.15

Zajęcia logopedyczne

Aneta Dzieniszewska

 

9.20 -9.40

Zajęcia logopedyczne

Aneta Dzieniszewska

 

13.45 -14.45

Zajęcia rewalidacyjne

Irena Kozikowska

 

14.35 -15.20

Zajęcia logopedyczne

Aneta Dzieniszewska

 

14.35 -15.35

Zajęcia rewalidacyjne

Tomasz Bębenek

 

15.20 – 16.20

Zajęcia sportowe

Wiesława Kolankowska

 

15.20 – 16.20

Zajęcia sportowe

Dorota Jaroszewska

 

19.00 – 20.00

Zajęcia fitness

Edyta Radziejewska

 

Piątek

7.30 -8.30

Zajęcia rewalidacyjne

Irena Kozikowska

7.50 – 8.50

Zajęcia rewalidacyjne

Tomasz Bębenek

8.00 – 8.45

Zajęcia wspierające

Daniela Sobieska

8.00 -8.45

Koło języka angielskiego

Tatiana Bazylak

8.00 -8.45

SKS

Dorota Jaroszewska

8.05 – 8.50

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Mariola Żyłowska

17.00 –20.00

Zajęcia taneczne

Paulina Kośnik

Małgorzata Kowalczyk